Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ha a lánynak úgy vesztit...

Fiúk! Ha a lánynak úgy vesztitek el a szüzességét, hogy nincs orgazmusa, az rosszul esik nektek?

Figyelt kérdés
Mert ugye ez az általános, hogy akkor nincs orgazmus.. De az én barátomban már az is tüskét okoz, ha pl. ujjazáskor csak kicsi orgazmusom van.. És félek kicsit, hogy ezt ő csalódásként fogja megélni, pedig én azt szeretném ha minden tökéletes lenne.. :)
2011. jún. 15. 09:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Már most megfelelési kényszered van,mi lesz később?
2011. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem általános,hogy nincs orgazmus. Ha előtte elég ideig "tanulták" egymást,akkor simán lehet. (nekem is volt)
2011. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ez nem megfelelési kényszer szerintem.. Csak mivel már átéltem, hogy neki kicsit kudarc-élménye volt, félek, hogy most is az lesz.. Persze nem ilyen mániákusan vagy mit tudom én.. :D Szerintem nem baj az, ha nem akarok a kedvesemnek rosszat...
2011. jún. 15. 09:54
 4/25 A kérdező kommentje:
Remélem én is úgy járok, mint te :).. Meg igazából így se lenne semmi probléma, idővel tuti kialakulnak a dolgok. Inkább a fiúkra vagyok kíváncsi, hogy ők hogy élik ezt meg?
2011. jún. 15. 09:56
 5/25 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy ha nem lesz orgazmusod,akkor magadat fogod okolni..,ha már most azon agyalsz és görcsölsz,hogy jaj csak legyen orgazmusom,hogy a barátomat ne érje kudarc-az régen rossz,mert nem tudsz majd sex közben sem ellazulni.Első.
2011. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért arra vagy kiváncsi hogy speciel nekem kudarc élményem lenne-e? Elvégre nem velem fekszel le, és egyénfüggő. Plussz, ha ezt elmondod a barátodnak, (hogy elsőnél nem mindig van meg mittom én..) remélhetőleg megérti, hogy ő görcsöl rajta fölöslegesen..(és eezáltal te is..) Remélem azért érthető amit írtam..:)
2011. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igazad van valamennyire.. de ahogy ismerem magunkat, eléggé el tudok lazulni, nem szoktam rágörcsölni ilyesmire, eddig mindig volt orgazmusom.. Csak hát a szüzesség elvesztése előtt szerintem nincs olyan lány, aki ne izgulna picit.. Meg hirtelen mindenféle eszembe jutott, köztük ez is.. bár szerintem ez is normális :)
2011. jún. 15. 10:09
 8/25 A kérdező kommentje:
Jó, ez jó ötlet Ferike :).. köszi.. akkor alapból előtte megmondom neki h ne várjon nagy csodát :D.. és akkor max csak kellemesen fog csalódni :).. De amúgy igen, az érdekel, hogy Ti hogy élitek meg az ilyet :D
2011. jún. 15. 10:11
 9/25 anonim ***** válasza:

Sok nő át sem éli az orgazmust, nem hogy rögtön az elsőnél ezt jobb ha tudja a barátod is. Nekem sem volt még 25/n. :(

Amúgy meg majd később meglátod, neked mennyivel jut amúgyis kevesebb ebből mint neki.

Nem bántásnak szntán. Legyen szerencsétek. :)

2011. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Elozonek teljesen igaza van, amugyis a szuzesseg elvesztese sok lanynak faj, nemhogy meg orgazmusa is legyen...


az is termeszetes hogy egy nonek nem minden egyuttletkor van, ezt tudomasul kell venni.

2011. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!