Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtátok a szüleiteknek,...

Elmondtátok a szüleiteknek, hogy mikor vesztettétek el?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy előtte már beszéltetek róla, hogy szeretnétek, vagy csak utána amikor már megtörtént?Vagy el sem mondtátok?

kort és nemet is írjatok!köszi


2011. jún. 15. 12:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

22:49


felhívtad az éjszaka közepén hogy képzeld megtörtént..?

2011. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el mert nagyon megbántam, hogy megtörtént és nem akarom hogy ezt tudják. Pedig meg szerettem volna velük beszélni, csak nem volt rá megfelelő alkalom...

19/L

2011. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

dehogy mondtam el.nem olyan a szüleimmel való kapcsolatom.

és tudom,h ha elmondtam volna,csak veszekedés lett volna,meg eltiltottak volna tőle.15 voltam,nem bántam meg,és azóta is vele vagyok.ő akkor 17 volt,ő se mondta el,csak gondolom az anyja hallott minket egyszer éjszaka,mert pár héttel rá egy Rako-s csomagot nyomott a kezébe,mire a párom megkérdezte,h ez minek.az anyja csak ennyit mondott:-ne mondd már,h nem kellXD

2011. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
az hogy nem mondod el, az még nem változtat azon hogy téged bizony megtöcsköltek. az nem feltétlen kell elmondani hogy milyen volt... részletes beszámolót nem fontos tartani.
2011. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

ma 16:25


akkor sikíthattál rendesen ...

2011. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
XXD dehogy,csak egymás mellett van a két szoba.szal eléggé áthallatszanak a dolgok,még akkor is,ha nem adunk ki nagyon hangot
2011. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

hát én még csak tervezem, de azt is mellé hogy anyám tudjon róla. nővérem meg a legjobb barátnőm hibáit nézve tudni fogja. mindkettejüket amint megfektették (a szülők még a pasiról sem tudtak) jól ott lettek hagyva. Pedig ismerve anyámat, ő biztos elmagyarázta volna neki hogy nem azzal kéne elveszteni aki már átment a fél falun. Ráadásul a védekezést is nagy ívbe letojja. (még szerencse hogy betegséget nem szedett össze) A legjobb bnőm meg holtrészegen csinálta...

16/l

2011. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

én kezdetben nem mondtam el, m anyám vallásos. ígyis akárhányszor jött a barátom, mindig vmi ürüggyel ránknyitott, h hozott kaját ezt-azt ...annyira átlátszó volt :\ m máskor sose nyit be a szobámba.

meg kihívogatott, és suttogott a fülembe, h ne merjek Olyat tenni az ő szent házban -.-

aztán következő barátom mellett bevadultam, hetente többször elmentem bulizni, és közöltem, ha korlátozni próbál, lelépek. ezt nem akarta, m egyébként jól kijövünk, és beletörődött abba, h ateista vok.

akk elmondtam neki, h már nem vok szűz. de sztem rég sejtette.

20/L

2011. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mondtam el. Sem előtte, hogy szeretném, sem utána, hogy megtörtént. Ez az én magánügyem. Tudják, hogy már nem vagyok szűz, el sem hinnék, hiszen már 5 éve együtt vagyunk, de külön nem beszéltünk róla.
2011. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Mi fél év után együtt mentünk nyaralni a barátommal, ezt nyilván bejelentettem anyunak, erre ő megkérdezte: igen, együtt mentek nyaralni kettesben? már ILYEN viszonyban vagytok?:D elég átlátszó volt mire kíváncsi, aztán mondtam neki, hogy igen...szóval a lényeg az, hogy nem szó szerint mondtam neki, hogy lefeküdtünk már, de persze értette.
2011. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!