Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtátok a szüleiteknek,...

Elmondtátok a szüleiteknek, hogy mikor vesztettétek el?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy előtte már beszéltetek róla, hogy szeretnétek, vagy csak utána amikor már megtörtént?Vagy el sem mondtátok?

kort és nemet is írjatok!köszi


2011. jún. 15. 12:23
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Én se de elvileg ha vki elvesziti az megváltozik valamilyen szinten elméletileg
2011. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, rajtam 2 éven keresztül nem vették észre... :D
2011. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Ők seközölték velem én minek mondjam el? 13évesen felvilágositottak,hogy ne tegyek teherbe senkit,ez idáig sikerült.
2011. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
nem!!!
2011. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Én csakúgy egy beszélgetés alkalmával mondtam el 1-2 évre rá. Igaz, én 18 évesen vesztettem el, tehát jókislány voltam, nem kellett miért szégyenkeznem.
2011. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

nem

akartam először, de aztán kibukott belőlem. Két hétig nem szólt hozzám, csak kajáláskor találkoztunk, akkor is némán evett, majd vasárnap kijelentette, hogy a pokol tüzében fogok elégni a barátommal együtt. Azóta csak ordibál velem. Ja és igen, nem kom, vicceltem :D. Jó hogy el fogom neki mondani, amikor végre a nászéjszakán elvesztem.

2011. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:

nem

akartam először, de aztán kibukott belőlem. Két hétig nem szólt hozzám, csak kajáláskor találkoztunk, akkor is némán evett, majd vasárnap kijelentette, hogy a pokol tüzében fogok elégni a barátommal együtt. Azóta csak ordibál velem. Ja és igen, nem kom, vicceltem :D. Jó hogy el fogom neki mondani, amikor végre a nászéjszakán elvesztem.


22N

2011. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtam anyumnak, még aznap éjjel. Nem kérdezett szinte semmit, de örült, hogy elmondtam. Csak néhány mondat volt. Gondolom utána apunka is elmondta. Nem volt tragédia, korábban is úgy gondoltam elmondom majd neki. Mindig megtérült az őszinteség közöttünk. Komoly kapcsolatban voltam már egy éve, és 17 voltam. Nem kell feszegetni a határokat és akkor nem kell titkolni sem, ha fontos mérföldkőhöz érsz, sőt tanácsot is lehet kérni, ha gond van. Jó érzés megosztani valakivel, ha nem is az "egész világgal", ha boldog vagy. Jobb, mint gyerekfejjel azon aggódni, "ki tudja meg", meg "mit fog szólni". Ha felnőtt vagy, mered vállalni, hogy igen, nemi életet élsz. Amíg ezt úgy érzed nem tudod vállalni, ne tedd! Igen, valóban, senkinek semmi köze hozzá, ez tény, de azért nem is államtitok a ténye! Nagy különbség van a "magánélet szentsége" és a "rosszat tettem a szüleim szemében és rettegek, hogy lebukok" között.


L27

2011. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

anyum nagyon jó fej,és ő a legjobb bizalmasom,én elmondtam neki.


23/L

2011. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
azért ha valaki 14 évesen tolatja be magának, akkor azért ne mondja hogy semmi közük hozzá...
2011. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!