Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok a cikkhez?

Mit szóltok a cikkhez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 17. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Nagy fake a cikk. Ennyi a véleményem. (Ja, és ezt úgy mondom, hogy 18 éves voltam, amikor a barátom elvette a szüzességemet.)

:)

2011. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szubjektív-objektív Istenem miért szubjektív a legtöbb ember gondolkodása mennyivel könnyebb lenne ha felülről néznék a dolgokat -.-"
2011. jún. 17. 11:38
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

"gyakoribb"

Ezt gondolom sokan nem tudják értelmezniXD A gyakoribb szó azt jelenti, hogy többsége. Nem azt jelenti, hogy mindenkinek így van. Amúgy meg van benne valami, mert nem sok olyan tartós kapcsolat van. Sokan kiélik még magukat.

2011. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

talán annyi lehet benne,hogy én nem hiszem el hogy egy 13 éves(kislány!!!) élvezheti a szexet.

Oké hogy sokkal gyorsabban érnek a mai fiatalok,de csak testileg és a szexhez bizonyos fokú érettség kell(mint ahogy pont itt láthatjuk mennyire nincsenek tudatában a 13-17 éves korosztály hogy mi -hova merre,de már csinálják!) és ha ez hiányzik akkor okozhat törést a lányban..


21/L

2011. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak azt mondom, hogy a cikk azt írja: nagyrészük nem igazán, vagy nem akarta az aktust.


Szerintem a kettő között nincs összefüggés. Ez egy nagy kalap okoskodás, hitegetés, népbutítás. Ja és a felmérést Amerikában végezték! Mi Magyarországon élünk, ami szerintem elég nagy különbség.

2011. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van különbség de ide is betört az amerikai nagy "szabad élet" viva la liberalizmus a felsőfokon antikultúra.
2011. jún. 17. 11:57
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen ún. kutatásokat fenntartásokkal kell kezelni, főleg, amelyeket Amerikában készítették. Az összes légből kapott baromság. Unatkozó emberek így akarnak pénzt kapni a kutatásaikhoz, amelyeket aztán semmire sem tudnak felhasználni.

Íme pár gyöngyszem az elmúlt évek amerikai kutatásaiból:

- a techno zene súlyosan károsítja a tüdőt

- a narancslé szétroncsolja a fogat

- aki sokat káromkodik, impotens lesz

És ezeket sajnos komoly tudományos munkaként kezelik.

2011. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
DikkXD 3 kutatás közül csak a káromkodásos kutatást dobta ki a google. Hát nem tudom honnan szedted ebből csak egy létezik és még azt se jól írtad le, mert nem amarikai kutatás. Egy orosz kutató Cseurin állította és nem amerikai. Mindig ez az amerikai komplexus:S Ha amerikai akkor hülyeség, ha amerikai akkor hazugság....Mi a baj velük? Bezzeg már, hogy kiderült hogy orosz volt, de fogjuk az amerikaiakra-.-" Hogy egyes emberek agykapacitása milyen kicsi. Nem kell amerikába menni ahozXD
2011. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nagyon adja marha jó én hiszek a szex ben! na valami csinos hívő csaj??? na ??? gyakoroljuk együtt a vallást? ( 18F)
2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
23:51 milyen vallás? A cikk a válásról szól és nem a vallásról. Te egyáltalán valamit is olvastál a cikkből?XD
2011. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!