Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintem nem komplett aki írta de kíváncsi vagy oka ti véleményetekre is!


[link]


2011. máj. 13. 00:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs "vagyok a"...
2011. máj. 13. 00:34
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem új keletű. Én vicces videókat böngészvén youtubeon, találtam olyat, hogy egy titkos szervezet illuminátus tagjai akiket híres családok alkottak valójában egymás között nemzenek utódot és a fogadott házastársak titkolják a közvélemény elől hogy nem ők az igazi szülők.


Láttam már olyan videót, hogy george w bush és az angol gerceg között is rokonság van. Egy ideig nevettem, de már nem érdekel. Lényeg hogy sok ilyen van fennt. Ha beírod a youtubeba hogy funny videos előbb utóbb beleakadsz te is ebbe

2011. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak találgatás van a cikkben, semmi más.
2011. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég sok ideje lehetett valakinek.
2011. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Innen szedték a cikket. Hát ez se semmi.... Az az idegesítő hogy még ő néz másokat agy mosottnak.


[link]

2011. máj. 13. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki ezt irta az egy skizofrén paranoid volt. Sajnos a marhaság ragadós. Lesz még sok olyan aki ezt a bödült hülyeséget beszipkázza.
2011. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az összeesküvés alapja pedig az, hogy Bush, az angol királyi család tagjai nem csak rokonok, hanem földönkívüli, magukat álcázni képes gyíkemberek. Reptiloidnak hívják őket. Keress rá! Egyszerűen beteges, hogy miket állítanak...
2011. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég hülye emberek vannak. Mondjuk nem tudom hogy honnan veszik a bátorságot hogy mindenbe belemagyarázzák a hülyeségüket. A legutóbbi linken van egy cikk (a sok között) abban írták, hogy II. Erzsébet rendszeresen részt vesz sátáni rituálékon ahol gyerekeket áldoznak fel... Hát ez kész:)!
2011. máj. 13. 10:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azt nem értem, hogy ha a zsidók kreálták hitler és juttatták hatalomra akkor miért írtotta ki őket.
2011. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. De szerintem erről is született már valahol egy okosság. Csak meg kell találni a neten...
2011. máj. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!