Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden esetben fáj a szüzesség...

Minden esetben fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmmel hónapokkal ezelőtt csináltuk először. Egy nagyon kicsit fájt neki és nem vérzett. Szerintem nincs annyira nagy péniszem, 52es óvszert használok. Valamiért mindig előjön bennem a kérdés.: Sikerült e teljesen átszakítanom a szűzhártyát? Azért fontos tudnom, mert van olyan, hogy egy lánynak alig fáj, nem is vérzik és mégis teljesen átszakadt? Esetleg a később ha más péniszméretű illetővel csinálja akkor kellemetlen lesz neki? Vagy gyakorlatilag minden méret rendesen átszakítja? :)

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. jún. 20. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Átszakítja, de nem az fáj, hogy átszakad. Az fáj, hogy kitágul.

És ha egy normál farok után bárki akárki lefekszik egy afrikaival, annak fájni fog. Mert tágulni fog. Ha könnyen, fájdalommentesen tágulna, kiesen a gyerek :D


És igen, elvetted a szüzességét. teljesen.

Én se véreztem.

2011. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugtató volt. :)
2011. jún. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!