Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan veszítsem el a szüzessé...

Hogyan veszítsem el a szüzességem? (Lent)

Figyelt kérdés

Nem azért a kérdés, tudom hogy kell, és nem akarok kiállni a sarokra meg felszedni egy buliban valami bunkót, hanem egy normális fiút találni.


A barátnőim már 14-15 évesen elvesztették, én meg 18 vagyok,(3 hónap múlva 19) és a fiúk szóba se állnak velem, nem is néznek rám, még ha rájuk köszönök hogy "szia" vissza se köszönnek, nem értem miért... pedig rendesen öltözködök, foglalkozok magammal, és a suliba sem ribanckodok...

Mit tehetnék? :(((

18/L


2011. jún. 20. 20:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%
irj rám HARR :D
2011. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, érdekes.

Ha van kedved dumcsizni (nem felajánlani akarom, hogy megduglak ingyé'), írj egy üzit, hátha kiokoskodunk valamit. :)

22F (Szintén hasonló problémákkal küszködtem, de kigyógyultam. :) )

2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
ez maradjon is így különben egy életre bánni fogod, a szüzesség meg nem divatcikk hogy máshoz kelljen neked igazodnod. próbálj a jó ízlés határain belül de kifejezően nőiesen öltözködni, barátokkal rendszeres programok, esti bulik, beülős helyek (nem discora gondolok) lesz ott elég és rád is néznek sokan, hogy csak győzöl válogatni, aztán meg alakul az hamar ha tudod mit akarsz (legalább egyikőtök)
2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Nem tudom mi a baj veled ,de elég bunkók akik így viselkednek.

Én szerintem előbb találd meg a kedvesed és vele veszítsd el mintsem valakinek a játéka legyél és utána eldobjon mint 1 használt zsebkendőt.

Hogyha szeretnél ismerkedni nyugodtan írj privátban ,ha mást nem beszélgetünk 1 jót;)

20/f hasonló cipőben...

2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%

miért akarja mindenki mindenáron elveszteni a szüzességét?

Érdekes egy pszichológus ismerősömnek is van egy ilyen páciense aki 18 volt el akarta veszíteni talált is rá jelentkezőt egy házibuliban. amikor már odajutottak h akkor hajrá akkor a csávó haverja megjelent egy telefonnal és kamerázta végig amint a srác megerőszakolja a csajt mivel h ő akkor már nem igazán akarta... a csajon aznap este még átment 2 csávó hasonló szituban a kiáltásait nem hallották mert bömbölt a zene 26 éves jelenleg és srácra nem mer nézni...remélem hasonló élményed lesz neked is gratu...

2011. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező örülök hogy ilyen vagy!!!!!


Megbecsülendő a gondolkodásod, ám ne feküdj le azért mással, mert el akarod veszteni.


Tudod 22 éves FFI vagyok és nekem sem volt nemi kapcsolatom. Majd talán rámtalál egyszer a szerelem. Aki meg nem becsüli meg, hogy nem mentem át 100 nőn és nem vagyok tapasztalt ilyen téren, az elküldöm oda ahova való.


Találni fogsz valakit, aki megbecsül téged.

2011. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

21:45-ös


kössz. -,-

2011. jún. 20. 20:47
 8/34 anonim válasza:
80%
Nem kell ahhoz ribancnak lenni.. Ink várd meg amíg jön valaki akibe szerelmes leszel és akivel érdemes lesz elveszítened... Nem kell elsietni... És ne foglalkozz a többiekkel..:D
2011. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezen járjon a fejed, hogy hogyan veszítsd el! Próbálj meg keresni egy értelmes fiút. Ez nem lóverseny, hogy ki veszíti el minnél hamarabb:D Vannak 20 felett is lányok akik szűzek. Szerintem inkább keress egy rendes fiút mint csak vegye el valaki már a szűzességed.
2011. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Még 21:45-ös nem jött meg:) csak 20:45-ös van.
2011. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!