Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Veszítsem el s szüzességem...

Veszítsem el s szüzességem vagy várjak az igazira?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, még nem volt dolgom férfival.

Főleg a lányokat kérdezem: Szerintetek melyik a jobb kivárni amíg végre találok valakit akit szerethetek és járnék vele aztán hónapok múlva mikor már eléggé megismertük egymást neki adni magam? vagy belemenni egy alkalmi dologba és túl lenni rajta végül is a szex érzése nem lesz más...


2011. júl. 5. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

mi a gcinek vársz?


nincs igazi fogjátok fel..

2011. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan én fiú vagyok, de alkalmiba vesztettem el...nem bántam meg, de mikor megismertem a bnőmet akivel komolynak indult kicsit bántott a dolog. Azóta szakítottunk és nincs senkim. Lányoknál ez biztos más, de ha van kedved ismerkedni akkor küldj egy levelet:)

18F

2011. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
26%
gyere át, elveszítjük egyszerre (20 éves fiú)
2011. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
várd meg, hogy legyen kapcsolatod, így legalább nem fogod évek múlva megbánni az alkalmit. egyébként is az alkalmi szex ellen vagyok, mert ez a dolog nem két idegen dolga kéne, hogy legyen, ez annál sokkal több. nem vagyok prűd, ne értsen félre senki, de én ezt így gondolom. egyébként a barátod valószínűleg gyengédebben is fog veled bánni, így nagyobb valószínűséggel fogod élvezni a dolgot, mint az alkalminál. ha túl vad a partnered, el is rettenthet az egésztől.
2011. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De mi értelme elveszítened, ha utána valószínűleg sokáig megint nem lesz alkalmad szexre? Csak még jobban fog hiányozni... nem értem, mért fontos, hogy ne legyél szűz, ha utána úgyse tudod ezt kihasználni...
2011. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj. Egy lánynál más ez a dolog szerintem. Lehet persze érzelmek nélkül is csinálni a dolgot, de szerintem fele olyan kielégítő nem lesz mintha szerelemből csinálnád valaki olyannal aki viszont szeret. Ha meg viszont szeretitek egymást külön értékelni fogja, hogy szűz voltál. Ne érdemes elhamarkodni.
2011. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 krameri válasza:

legtöbben akik alkalmiban vesztik el, megbánják, mikor megtalálják az igazit.

Nem olyan nagy dolog az első, nem nagyon más érzés, mint a későbbiek, csak a fejben van jelentősége, ott viszont szerintem fontos, hogy kivel történt, nem egy akárkivel részegen.

2011. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

lánynál más stb


gci nem hiszem el nyálas szr szöveg..MIBEN MÁS? ők is emberek nem?


mi a gcire várjon? 1x él-.-


majd bánni fogja h várt 20évet és csodálkozni fog h minden srác semmibe fogja venni me példamutató álribi, aki mégis..

2011. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Írj levelet!
2011. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Elég nehéz hinni az igaziban amikor eddig minden fiú aki tetszett vagy észre sem vett vagy visszautasított.

Most is van egy fiú aki tetszik annyira hogy szívesen járnék vele de minden barátnőm az mondja hogy ne kezdeményezzek.

És félek ha tudná is mit érzek iránta nem kellenék neki, pedig egy baráti körben mozgunk és kedvesen szokott beszélgetni vele, de az a gond hogy ő mindenkivel ilyen kedves és lehetetlen eldönteni hogy lenne e nála esélyem.

2011. júl. 5. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!