Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász megtudja állapitani?

A nőgyógyász megtudja állapitani?

Figyelt kérdés
Azt tudom h megtudja hogy szűz vagyok- e még? De azt is tudja h kuki vagy ujj által vesztettem-e el ?
2011. jún. 24. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát honnan a fenéből tudná?
2011. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
akkor jo..
2011. jún. 24. 16:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Meg tudja, mert az lesz az első kérdése, és te meg szépen megmondod neki. Nem fog beárulni anyukádnak, ha ettől félsz.
2011. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vadmeggy válasza:
Úristen hány éves vagy? 8?
2011. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
anya is ott lesz velem a szexet nem tudja, ami csak egyszer történt, de az ujjazást igen, mert mondtam h várok a gyogyszerig. de ahhoz meg kell vizsgálnia..!!
2011. jún. 24. 16:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha talál benned egy ujjat...
2011. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyád szépen megvár kint a váróban. Ez így természetes. Vagy WC-re is együtt jártok?
2011. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert a doki meg pont nem szarja le, hogy mit csinálsz, ugye?
2011. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom újra, bár már egyszer régen leírtam ide.


A nőknél a hüvely belsejében nem messze a méhszájtól van egy kis érzékelő és egy kis digitális számláló. Ezt egy nőgyógyász könnyen leolvashatja, így nemcsak azt tudja megmondani, hogy hány pasival voltál, hanem azt is, hogy melyikkel hányszor dugtál. Sajnos egy külön színes led-tábla azt is jelzi, hogy miket dugdostál a hüvelyedbe, így a tampon, a banán, az ujj és a pénisz között is különbséget tud tenni. Egy hüvelyi ultrahang képén a számláló tisztán látszik, így ha azt megmutatja anyádnak, akkor jó eséllyel lőttek a nyári tábornak. Javaslom ajánlj fel némi pénzmagot az orvosnak, mielőtt kitálal a szüleidnek.

2011. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
akkor a fogtündér is léteezik..
2011. jún. 24. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!