Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki nagyon sokáig szűz...

Ha valaki nagyon sokáig szűz még lehetséges az, hogy emiatt már szinte minden elfogadható külsejű pasira felizguljon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én így vagyok vele, csak a másik oldalon.
2011. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de ez normális? legszívesebben lefeküdnék velük de nem akarom megtenni mert akkor ribanc leszek.
2011. jún. 24. 18:17
 3/19 anonim ***** válasza:
Természetesen igen !!! Minél tovább szűz valaki annál inkább már hajtják a hormonai , hogy végre elveszítse a szűzességét , hisz senki nem maradhat szűz élete végéig.xD Nem de ?? :P
2011. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ez normális. én is így voltam vele. De én feladtam és végul tényleg lefekudtem egypasival. Azthittem szar lesz hogy felatam az elveimet, de nem érzem magam ribinek. 16L
2011. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
18:20: Arról volt szó, hogy sokáig. Te hol vagy ehhez a 16 éveddel?
2011. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én 20 éves vagyok.

még nem tudom meddig várok de a szerelemben csalódtam eddig sokat. de ezt ide nem írom le ennyi elég, h csalódtam.

2011. jún. 24. 18:23
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Jah és attól még nem vagy ribanc , hogy lefekszel valamilyen klassz pasival. :-) Nah de nem azt mondom , hogy minden pasival feküdj le aki egy kicsit is bejön neked.:-D Viszont , ha nagyon bejön valaki és ez kölcsönös is akkor mindent bele ne kínozd az érzéseidet add át magad neki , hogy elragadjon .... ;-D A lényeg , hogy csak érzéssel csináld ne az a vágy hajtson , hogy nah végre hadd veszítsem el a szűzességem aztán trófea , hogy nah ez a pasi már meg van!!:-P Úgy nem az igazi. :-) Tehát egy pasi aki neked nagyon bejön jobban mint a többi és akkor adjátok át magatokat a szenvedélynek. :-) Attól még nem mondhassa rád senki , hogy ribanc vagy , de viszont az valóban nem dicső , ha aztán külömböző más-más pasikkal bújsz ágyba. Viszont , ha azzal a pasival már nem műxik a dolog és találsz más pasit attól még nem vagy ribanc.
2011. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

A komment megírásának időpontja: ma 18:23 azaz a KÉRDEZŐNEK !!!

Ne várakozz sokáig !! :-) Kimaradsz a legkellemesebb érzésből ami van a fööldön. :-) Szinte az égig emel olyan érzés. Most ne a csalódásra gondolj hanem arra , hogy mihamarabb átéld ezt a gyönyört. ;-)

2011. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
20 évesen még semmi nincs veszve, ha 26-28 évesen is itt tartasz majd akk gondolkodj ilyeneken, de addig ugyis találsz valakit, akivel egy értelmes kapcsolatban elveszitheted, mégha nem is lesz életed párja esetleg, de akkor ott épp szeretni fogod és nem csak egy jöttment lesz
2011. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha arra szánom magam jött menttel nem akarom elveszíteni inkább akkor amit az egyik válaszoló írt nemrég keresek valakit akivel kölcsönös a vonzalom és szimpatikusak vagyunk egymáshoz és úgy. De ezen nem akarok sokat hezitálni szóval nem fogok várni 24 éves koromig bár ki tudja mi lesz még ebből bármi lehetséges a lényeg az, hogy nem akarom azt megbánni később, hogy nem kezdtem el időben a dolgokat később meg már lehet nem lesz rá lehetőségem. ez az amitől a legjobban félek.
2011. jún. 24. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!