Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közelítsem meg? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsem meg? Van egy lány a munkahelyemen aki iszonyatosan tetszik! Egy a bökkenő, hogy 4 évvel idősebb nálam. Hogy tudnám megközelíteni, tudtára adni azt, hogy tetszik nekem és kapcsolatot teremteni? Minden cikis dolog nélkül!

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attol függ,hogy hány éves ő,és hány éves vagy te. ha 16 vagy,ő pedig 20...inkább felejsd el. ha 24 vagy és ő 28...talán van remény,ha figyelmes vagy.:)
2011. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 24! akkor felejtős mi? :S
2011. jún. 7. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
ha normális a lány akkor felejtös:(,de ha nem komoly kapcsolat a célja akkor van esélyed:) legalábbis szerintem. 22L.
2011. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerintem akkor se felejtsd el, ha 16 vagy ;)

Én is annyi idős vagyok, és abár nem 20, hanem 19 éves barátnőm van, nagyon szeretjük egymást. :)

2011. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnám megközelíteni, tudtára adni azt, hogy tetszik nekem és kapcsolatot teremteni?"


Ugyanúgy, mint bárki mást.


" Egy a bökkenő, hogy 4 évvel idősebb nálam."


Mitől bökkenő? Minden szempontból jobb egy 24 éves nő pl. egy 16 éves hülye csitrinél.

2011. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a csajok nem csípik a fiatalabb pasikat... :S meg teljesen elmegy a bátorságom amikor meglátom :$ :SSS Valahogy össze kéne szednem magam :S Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 8. 01:11
 7/12 anonim ***** válasza:

"De a csajok nem csípik a fiatalabb pasikat..."


Kevesebb buta elméletet gyárts, többet élj.


Egy dolog van, amit tényszerűen "nem csípnek" a nők: a rinyálás.


"meg teljesen elmegy a bátorságom amikor meglátom :$ :SSS Valahogy össze kéne szednem magam "


Ne izgulj, nem látszik rajtad, hogy félsz. A legtöbb félénk férfiról a nők azt hiszik, hogy hűvösen távolságtartó. Gyakran buknak is ezekre a férfiakra, merő tévedésből.


A lényeg, hogy ne legyél idétlen, tehát ne kezdjél szerelmi vallomásokat tenni meg ilyesmik. Szép lassan, természetesen, lazán próbálj közeledni hozzá. Úgyis észreveszed, ha ő is vevő erre.

2011. jún. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"De a csajok nem csípik a fiatalabb pasikat..."


Kevesebb buta elméletet gyárts, többet élj.


Ez nem buta elmélet, hanem a rideg valóság. Ha a fiú, akár egy évvel is fiatalabb, az a kapcsolat csak a legritkább esetben szokott működni.

2011. jún. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha a fiú, akár egy évvel is fiatalabb, az a kapcsolat csak a legritkább esetben szokott működni."


Mit jelent itt a "működni"? Szerintem nem házasodni akar a 20 éves kérdező (arra tényleg nem megfelelő választás egy 24 éves nő a számára), hanem párkapcsolatot akar (amire ideális a 4-5 évvel idősebb nő egy 20 éves ffi számára).

2011. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ne add fel! Beszélgess vele, ismerd meg, próbáld elhívni ide-oda, légy kedves és érezze, hogy megbízhat benned és aztán beszélgethetsz vele arról is, hogy tetszik neked. Tudod, nem éri meg feladni és ezt azért mondom, mert az én barátom 5 évvel fiatalabb nálam, kétszer is visszautasítottam, de nem adta fel! És most nem hazudok, ha azt mondom, hogy mind a ketten megtaláltuk egymásban az igazit, persze sokan nem hisznek bennünk ( a köztünk lévő különbség más felfogás alá esik) Szóval, mindent bele, drukkolok! :) 21/L
2011. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!