Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIért nem kellenek senkinek...

MIért nem kellenek senkinek sem a szűzlányok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 22:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy sok a buta ember, akinek NINCS saját gondolata, véleménye, ezert masok velemenyere alapoz - meg nem is akar mashogy viselkedni, mint a többség.

Ha megmondják neki, hogy valaki szűz, azt gondolja, fú, vazze, itt egy lany 17, 22, 56 év óta, és még senki nem döntött ugy, hogy megdugja? Akkor ez nem kell senkinek, akkor ez nem jo csaj, biztos van benen valami gáz, én abba a dolgoba nem akarok belefutni.

Ennyi.

Ilyen nulla IQ + nulla EQ kell hozza, hogy igy hasson az info, de ugy latszik, sok ilyen van....

2011. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/112 anonim válasza:

Szia! 25 éves, házas nő vagyok. 16 évesen vesztettem el, egy (mint utólag kiderült) dagadt, kisfarkú, nagyszájúő, idióta pasival, aki csalt közben... na nem értem meg, de ő erőltette, én meg hagytam magam. Szerelmes voltam és naiv 16 éves, de nem hagyott bennem semmi rossz emléket, ez hülyeség, hogy az első alkalom emléke kísérni fog, ezt el ne hidd! Én olyan 13 éves korom óta maszturbáltam és ekkor dugtam be először 1-2 ujjamat, először picit vérzett is, lehet, akkor szakadt át a szűzhártyám. Fájt és égetett. 15 évesen volt először barátom, ő is csak ujjazott, orálisan elégítettük ki egymást, ilyenek. Ilyen téren mennyi tapasztalatod van? Mert szerintem ha a pettingben már járatos vagy, nem kell félned. Azt is meg kell tanulni, illetve új kapcsolatban meg kell kérdezni nyíltan, hogy mit szeret a férfi. Az orális kényeztetést imádják, nagyon kevés nő undorodik tőle igazán, de ha mégsem menne, lehet rá óvszert húzni, vagy max tényleg kihagyni, ha szeret a férfi, mindent megért. Tény, hogy lusták voltak egy szűzlánnyal bajolni a pasik, akik elhagytak téged ezért! De van akinek izgató, hogy szűz vagy. A lényeg, hogy ők nem szerettek igazán. Hidd el, van tapasztalatom bőven. Aki ilyen bunkó, vagy ha egy csepp kételyed is van a férfi felől, ki kell rúgni, van ezer másik... tudod nem érdemes hosszú hónapokat pazarolni egy fiúra, akiben már az elején nem tetszett valami (pl. nekem volt munkanélküli, elvett tőlem 3 évet, utáltam, hogy lusta dolgozni, csak ült gép előtt... volt anyuci pici fia, elvett tőlem 1 évet, volt hűtlen casanova, sokat bántott....) Bocs a sok off-ért, de szerintem tudnék neked pár tanácsot adni, akár privátban is nagyon szívesen, tudod kb 6 évig ismerkedtem a neten is (ami szerintem a legnehezebb), úgyhogy kiismerem magam a párkapcsolatokat illetően. Tudod én véletlenül úgy vesztettem el a szüzességemet, hogy mint mondtam sokat maszturbáltam, (szerintem normális heti 3-szor pl) és annyira kívántam már az ujjamon (vagy a pasim ujján) kívül mást, hogy erre megfelelő eszközt szereztem (vibri?) és azt volt bennem először. Nem egy pasi. Bár ettől még elméletben szűz voltam, de már a behatolás fájdalmától nem kellett félnem, meg én amúgy is elég rugalmas és nedves vagyok. Ezt most nem tanácsként írtam, mert az az igazi,amikor egy pasi van benned először, de barátnőmön úgy segített a párja, hogy 1-2-majd 3 ujjal ujjazta és így tágult ki. Szóval amitől te félsz, az a póz, a mozgás aktus közben, vagy még petting tapasztalatod sincsen?Szívesen segítek bármiben tényleg, átérzem a helyzetedet :)


rotarix

2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!