Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIért nem kellenek senkinek...

MIért nem kellenek senkinek sem a szűzlányok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 22:23
 71/112 anonim ***** válasza:
43%

"de miért lépnek le szó nélkül, ha kiderül, hogy szűz vagyok??????"


Mert azt hiszik, hogy valami felbecsülhetetlen értékként fogod fel, holott nem az és majd 1-1.5 éveket akarod váratni őket az első együttléttel. Ezt csak nagyon kevesen vállalják, és keresnek valakit, aki hamarabb kötélnek áll.

2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 A kérdező kommentje:
Tudatára adtam az illetőnek, h megtenném vele, s hogy nem kell várni, de lelépett....
2011. jún. 29. 13:07
 73/112 anonim ***** válasza:

Hogy adtad a tudtára? Mennyi ismeretség után?

Mert elég furcsa rögtön ezzel kezdeni. Ha pedig nem akartad váratni hónapokig, akkor az lehet a másig gond, amit már előttem írtak, hogy majd rájössz, hogy mi maradt ki az életedből és majd jobb esetben csak szakítasz, rosszabb esetben pedig elkezdesz félrekúrni.

2011. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság:) Szerintem olyanból csak kevés van... Szűz lányokkal a legjobb szerintem (Salyát vélemény)
2011. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 A kérdező kommentje:

16:20-nak


Végre vki! Szóval, mi a véleményed a szűz lányokról? És miért? :)

2011. jún. 29. 17:14
 76/112 anonim válasza:
100%
Én biztos nem léptem volna le, ha megtudom a dolgot, hanem inkább még olaj lenne a tűzre, egyik titkos álmom vállna valóra
2011. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 anonim válasza:
100%
ha szeret szüzen is jo vagy neki. :))
2011. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim válasza:
100%

Aki csak meg akar dugni és nem akar tőled semmi komolyat az lelép. És sztem ez nem is baj. Én 19 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességemet, jött egy nagyon aranyos pasi, nem kérdezte h szűz vagyok-e ő azt hitte h már nem:) Amikor elmondtam neki(ahogy összejöttünk rá egy hétre asszem) örült neki, minden normális pasi örül neki sztem aki komoly kapcsolatot akar. Azóta együtt vagyunk, szeret és becsül engem, és sztem azért is mert tudja h csak az övé vagyok voltam leszek.

Szóval ne aggódj, sztem rád talál a szerelem, csak ne görcsölj rá, nekem is akkor jött amikor nem is számítottam rá.

2011. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:

Nekem csakis szűz lány jöhetne szóba. Nem szeretnék olyat, akinek előttem már volt valakije "úgy"

20f

2011. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,de véleményem szerint a mai világban nagyon kevés az olyan lány aki szűz már 14,15,16,17 és ettől idősebb korban.

A férfiak többsége szerintem inkább vágyik olyan lányra aki még szűz,mintsem egy olyanra aki jó"szekér" volt.

Így,ha hosszabb távra alakúl a kapcsolat,így tudja az illető férfi,hogy csak ő volt még neked,és hidd el ez jó érzéssel tölti el őt.

Én 17 éves voltam mikor megismerkedtem a párommal,és akkoriban is divat volt már,hogy 14-15 évesen elveszíti valaki a szüzességét,de én nem ez voltam.18 éves koromban veszítettem el,azzal a férfival akit mai napig ugyanúgy szeretek mint ezelőtt 5 évvel.

És ő igenis büszke arra,hogy rám nem tud senki semmit mondani,és hogy csak ő volt nekem szexuális téren,ő vezetett be ebbe a világba,és nagyon boldogok vagyunk. 22/N

2011. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!