Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIért nem kellenek senkinek...

MIért nem kellenek senkinek sem a szűzlányok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 22:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
43%

nem, nem ribancok, hanem akiknek volt mondjuk 1 komolyabb kapcsolatuk, és tudják mit akarnak.

mondom ezt ugy hogy eszem ágában sincs elhagyni barátnőmet akivel elsők vagyunk egymásnak :) kapcsolata neki már volt de még nem szexuális.

és amugy bennem is van egy kis félelem hogy mivan ha nagyon rákap és neki majd több kell, hiába hogy most ugy gondolja hogy nem lesz ez. de nem lehet mást tenni, bizok benne, én se fogok félrelépni... akk miért ne tudná megtenni ő is hogy nem lép félre, bízom benne ez a lényeg.

na szoval de kellenek a szüz lányok is vkinek, leginkább hasonlo koru szüz fiuknak. gondolom ezt a hozzászolásokbol meg magambol kiindulva is, hiszen nekem is egy plusz pont volt ha a lány szüz volt, akárcsak én, amikor ismerkedtünk :) barátnőm kapcsolatunk elején alig merte bevallani hogy szüz mer szégyellte, nehéz volt meggyőzni hogy nemgáz, sőt örülök neki, mert nekem se volt még. na akk meg nem hitte el hogy lehet egy fiu, mmint egy ilyen fiu 21 évesen szüz... vhogy nem nézte volna ki senki belőlem, meg aztse hogy még nemvolt addig kapcsolatom se...

sok hülyeséget irtam és lusta vagyok visszaolvasni bocs ha néhol értelmetlen, tényleg a lényeg hogy a kérdésed eleve falsch mert ez nem igaz igy, mert iganis vannak akiknek szüz lány jópont, csak pl ne várd el hozzá hogy ő meg már ne legyen az!! mer az meg már nem korrekt...

2011. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ! :)


Nem várom, az illetők már nem voltak szüzek, több kapcsolatuk is volt, és vhol éreztem is hogy én nem leszek elég jó....

2011. jún. 28. 22:51
 23/112 anonim ***** válasza:
én meg egy 19 éves szűz srác vagyok... ez szerintem fiúknál van csak, hogy a csajok továbblépnek ha megtudják, a szűz csajokat pedig "vadásszák"...
2011. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
72%

Lehet igaz is persze :) Sose mondtam h. lehetetlen az elsővel örökre vagy legalábbis nagyon sokáig élni boldogan. Koleganőm 15 évesen ismerte meg a férjét most 35. (más tészta h. romló félben vannak a dolgaik, de nem a mi dolgunk ítélkezni) ez a világ nem normális :)


Szerelem legyen meg térerő...

2011. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én érzelem nélkül nem szeretnék szeretkezni, viszont vmiért az idősebbekhez vonzódom, nekik meg szüzen sose leszek elég jó..... :'(
2011. jún. 28. 22:58
 26/112 anonim ***** válasza:
100%

Azért léptek le, mert csak szexet akartak. Szűzlányokkal meg csak nem lehet egy jót dugni, mert rájuk vigyázni kell, fáj nekik, tapasztalatlanok, jobban oda kell figyelni rájuk, érted :)

De ne aggódj, várd meg azt aki téged szeret és olynnal veszítsd el, ne törődj azokkal akik csak dugni akarnak.

2011. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:
44%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:34

100 %-ban velem is ez történt ! 20f

2011. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj a témán annyit Csajszi.

Egyszer kell jól sikerülnie, de az nem erőltetéssel fog sikerülni. :)

2011. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező elmondom miért:


A szűz csajok tapasztalatlanok és általában sokkal féltékenyebbek is ileltve hisztisebbek, rosszak az ágyban, úgy fogják a f*szt mintha valami földönkívüli ijesztő dolog lenne. Mindezzel nem lenne baj mert szép dolog bevezetni egy lányt egy kapcsolatba és összecsiszolódni szexuálisan. Csak hát amint rutinra tesz szert, és épp jó lenne vele a szex kinyílik a csipája és elkezd másfele kacsingatni, elhagy és más élvezi ki a bejáratott csajt... Összejöttem a barátnőmmel 16 évesen, 1 év múlva elhagyott egy 27 évesért mert az sármos és csábító volt...

2011. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 A kérdező kommentje:
De előfordulhat, hogy esetleg egy 30 feletti férfinak megfeleljen egy szűz lány?
2011. jún. 28. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!