Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az első héten hagytam ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első héten hagytam ki tablettát, mi az esély, hogy terhes leszek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Éltem nemi életet a menstruációm alatt (7 napos tablettaszünet alatt), és a köv. csomagból a 3. gyógyszeremet elfelejtettem bevenni. Másnap bevettem egyszerre 2 gyógyszert (ahogy azt a betegtájékoztató írta). Józan ésszel nem lehetek terhes, mert minden érett petesejt pár napja jött ki belőlem. De azért akadnak kétségeim. Valakinek tapasztalat, tanács, stb.? Ha elmegyek dokihoz, tud valami okosat mondani nekem azonnal?
2011. aug. 24. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
még aki abszolúte nem szed semmit még annál is kicsi az esély a gyerekre. Ebböl kiindulva KIB.SZOTTUL TERHES VAGY !
2011. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett NINCS peteérés!
2011. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem. Most nagyon nem lenne szükség ilyenre.. Sajnos hibázunk. Ezért vagyunk emberek.

Reméljük a legjobbakat!

2011. aug. 24. 22:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, nagyon kevés esélyed van. De azért kérd ki egy nőgyógyász véleményét szerintem a biztonság kedvéért.
2011. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Orgazmus hatására történhet spontán peteérés, szóval TERHES VAGY!
2011. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
22:48 - Köszönöm a válaszod! Amint lehet, elmegyek nőgyógyászhoz.
2011. aug. 24. 23:08
 7/18 anonim válasza:
Ugyanez volt kb velem is, csak én kihánytam a gyógyszert, és utána nem is pótoltam..én sem lettem terhes, sztem tutira te sem vagy.
2011. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

22:23 nak miért nem köszönted meg?!

lényegében ugyan azt mondtam csak máshogy fejeztem ki magam

KIB.SZOTTUL máshogy.

2011. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor javítok, jogos volt az észrevétel.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)

2011. aug. 24. 23:16
 10/18 anonim ***** válasza:

NO! mostmár haverkodhatunk :DDD



forever alone :')(

2011. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!