Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendes emberek véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes emberek véleményét szeretném kérni. 3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és nemérzek iránta semmit. De mikor szakítani szeretnék vele akkor valamilyen érzés felloban bennem. Hogy bírnám neki fájdalom nélkül megmondani, hogy vége?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan vagy nekem, mint a haverom. Mondd ezt Neki.
2009. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vok rendes ember csak őszinte!:D Ha szeret téged akkor sehogy!
2009. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hule kocsog vagy! Elég rendes voltam?
2009. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De akkor miért jöttél össze vele? Ez egy mocsok dolog. Mert lehet, hogy más szeretné, úgy igazán.
2009. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minél előbb mondod meg neki, annál kegyesebb! Ne húzd tovább! Állj elé, és mond el neki, hogy nem érzel úúúgy iránta és nem szeretnéd megbántani, de képtelen vagy így vele lenni... hát ennyi.
2009. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 hónap még nem olyan hosszú idő,lehet,ha még adnál magatoknak időt beleszeretnél.Persze ne várj a csodára,hogy majd egyik percről a másikra bumm fejbe vág a szerelem,azért tenni kell.Sok sok közös program,hogy legyenek élmények,közös poénok,hogy sok sok szál kössön össze vele,ez kell a léleknek.Gondolom fizikailag vonz,különben nem kezdtél volna el járni vele.Keresd meg azokat a külső vonásokat,ami tetszik benne.Mosolya,szeme,hangja stb,aztán gondold végig,hogy mi tetszik neked a belső tulajdonságaiból,mi fogott meg téged.Úgy gondolom nem szabad könnyen feladni egy kapcsolatot,amíg mindent meg nem tettek azért,hogy működjön.Milyen érzés lobban fel benned,ha arra gondolsz,hogy elveszíted?Hiányozna? Mi hiányozna benne? Ezeket szerintem érdemes végig gondolni.

A szakítás pedig akárhogy is szeretnéd soha nem lehet fájdalom mentes,ha az a fél szeret,akit elhagynak.

2009. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ez hasznos volt!Megfogadom a tanácsod
2009. dec. 30. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nem értem minek húzod az időt, azzal nem lesz jobb, szedd össze a bátorságodat, és szakíts, nyilván nem lesz kellemes, de minden szakítás fáj
2013. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mond el neki amit akkor érzel amikor szakítani szeretnél,légy őszinte mond ki amit érzel ,ha jó ha rossz .
2014. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!