Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még egy hét a nem vártig....

Még egy hét a nem vártig. Érzem, hogy a bal oldali petefészkem szurkál, még mindig. Olyan furcsa érzések kavarognak bennem, mindenen sírni tudnék, a melleim érzékenyek. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy lehet hogy terhes vagy, de ez elég kevés ahhoz, hogy bizonyos legyen..

Várd ki szépen az egy hetet, majd tesztelj!

2008. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki ezt az egy hetet. mikor én szerettem volna teherbe esni még azt is éreztem, hogy hányingerem van. nem akarlak elkeseríteni, de ez így van. annyira akartam a babát, hogy beképzeltem dolgookat,és nem voltam terhes. most már 7 hetes terhes vagyok! Várd ki az egy hetet, és tesztelj, ez a tuti...
2008. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 tünetem volt az elmaradt menses előtt: fájt a mellem, és elsírtam magam olyanon, amin azelőtt nem.

Szóval szerintem van esélyed:-)

2008. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem annyi esélyed van a babára jelenleg, mint a menszire. :(
2008. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet tényleg baba miatt, de akár mensi miatt is. De bízzunk benne, hogy a kis pocaklakó miatt! Várd ki ezt az egy hetet! ha van érzékenyebb teszted, próbálkozhatsz korábban is tesztelni, nekem bejött, kimutatta kb 3-5 nappal előtte! Sok sikert! és majd írj, mi lett!
2008. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!