Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hanyan vesztettek el a szuzess...

Hanyan vesztettek el a szuzesseguket 14 even alul?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 20:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
5365,56-an Magyarországon. De ebben a pillanatban ügyeskedik a Józsika és Juditka, szóval hamarosan 2-vel többen lesznek.
2011. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Olvastam itt jópárat, akik 14 évesen akarják elveszteni, mindjárt megdobják azt a számot.
2011. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
7%

én is most szeretném

meg van a lány és nem azért szeretném elvenni a szüzességét mert menő hanem mert szeretem :)

ő is szeretné

2011. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
14f utolso voltam
2011. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
55%
hát szerintem még kicsit barbizzál,1-2évet:):P
2011. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
italom a barbie-t es mar nagyon kivancsi vagyok h milyen szoval most arra vagyok kivancsi h hanyan vesztettek el?
2011. júl. 2. 13:23
 7/40 anonim ***** válasza:
81%

Túl sokan. Nem azért kell lefeküdni valakivel, mert kíváncsi vagy!

[Komolyan, én 20 évesen öregnek érzem magam, mert rohadtul nem értem ezeket a mai gyerekeket!]


De inkább állj be te is a sorba. Nem fogsz kitűnni ezzel, szóval nyugodtan. Húzz bele!!!! Már le vagy maradva!

2011. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
buta lennél ha csak kíváncsiságból lennél valakivel... Nem szex hanem szeretkezés... Mi a különbség??? Rájössz ha mégis buta vagy és lefekszel most valakivel akit nem szeretsz mert kíváncsi vagy, és majd 16-18-20 vagy akár 30 évesen azzal aki tényleg az igazi lesz... én 14 évesen vesztettem el néztem hülyén hogy ebben mit szeretnek az emberek fáj is és élvezni sem lehet... Sok nő azt hiszi magáról hogy frigid és nem képes szeretkezés közben elélvezni csak kézzel vagy nyelvvel dolgoznak rajta... Én is ezt hittem, de párom bebizonyította hogy ez nem így van... Tapasztalatból mondom mert (sajnos) rengeteg emberrel feküdtem le
2011. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
21%

14.éves múltam amikor először lefeküdtünk,fél évnek rá.

Ma vagyunk együtt pontosan 1,5.éve. ÉS KÉPZELJÉTEK EL NEM BÁNTAM MEG.

Már hányingerem van attól,hogy néhányan itt annyira osztjátok az eszeteket,holott meg csak a szátokat tudjátok jártatni,és az mögé bújtok,hogy mert TI IDŐSEBBEK ÉS SOKKAL TAPASZTALTABBAK VAGYTOK.És hogy a fiataloknak,semmi joguk,semmihez,mert ők kis p.csák.

Oké,vannak olyanok akik tényleg csak f.szra éhesek,azokra rá kell hagyni,mit kell velük törődni,attól,hogy mindenki írkál neki hogy ne tedd meg,attól ő majd rátok hallgat?Ne már.

Hát hajrá,ha így van.

2011. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Azért kíványcsi lennék, hogy ha majd nektek lesz egy lányotok, és 14 évesen már szexelni akar, akkor mit fogtok hozzá szólni...
2011. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!