Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hanyan vesztettek el a szuzess...

Hanyan vesztettek el a szuzesseguket 14 even alul?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 20:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
* bocsánat, kíváncsi. (csak hogy ne kössetek bele)
2011. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%

Mivel gondolom, ti nem olvastok szexuális felvilágosító könyvet, idéznék belőle:


"Csak azért lefeküdni valakivel, mert a barátnőid közül már páran megtették, azért, hogy elmondhasd, te már túl vagy rajta, vagy csak hogy ne kelljen "szégyenkezned", amiért még szűz vagy, teljesen értelmetlen dolog. Az sem igaz, hogy egy 15 éves lány vagy fiú elég érett egy ilyen kapcsolatra, még ha külső alapján annak ítélik is, ugyanis ehez fel kell nőni. 17-18 éves kor előtt ennek megfelelően nem sok értelme van a szeretkezésnek."


Dr. Gyarmati Tamás könyve, ajánlom figyelmetekbe, ha már annyira érettnek hiszitek magatokat ehhez. (Beszéljünk erről... a címe) És ha valaki jó tanácsot ad nektek, hogy ehhez még fiatalok vagytok, abból ne elegetek legyen, hanem gondolkozzatok el rajta!

2011. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:

Kedves Utolsó


És most akkor milyen ellenszert adnál nekem,arra,hogy igenis együtt vagyok a barátommal,2.éve,szeretem,és nem azon gondolkozok,hogy jaj milyen komoly kell legyen a kapcsolatunk,meg hogy hadjam a fenébe,csak azért mert fiatal vagyok?És hogy baromira nem értek hozzá?Figyelj nem is akarok,ez jött,kialakullt bennem egy érzés,és rohadtul jól érzem magam,aközben hogy látom hogy a korosztályom beli,mennyire tönkremegy,pl. elmegyünk bulizni,és látom hogy halálra isszák magukat,én meg szépen hazamegyek a barátommal,de ettől még jól éreztem magam,sőt jobban,pláne amikor reggel hív a barátnőm,hogy nem e láttam,hogy melyik fiú vitte őtet haza (???) . Na mellékes.

Igaz,akinek nem inge ne vegye magára.Én csak megírtam hogy ilyen is létezik.

2011. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
Elfelejtettem,16.l
2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó!

Felhívnám a figyelmedet, hogy a kérdés a 14 éven ALULI lányokra vonatkozik. Testileg még nem elég érett egy 14 éves lány. Nem lehet megtiltani a fiataloknak azt, hogy lefeküdjenek valakive, mert ha annyira nagyon-nagyon akarnak, akkor megtalálják a módját. Én személy szerint guszustalannak tartom, hogy egy lánynak 12-13 évesen megjön, úgymond nagylány lesz, és az aktuális barátjával, aki általában már nagyon akarja, simán lefekszik. Hová tűnt az, hogy a lányokért harcolni kell? Idegesít, hogy ennyire elpuhult/elk.rvult a női nem...

És én is sokkal érettebb voltam mindig is a korombeli lányoknál, de épp ezért tudtam, hogy ezt nem szabad sürgetni. 17-18 éves koromban jöttem rá, hogy még nem is voltam olyan érett, hiába voltam a többieknél érettebb. És ha nekem lenne egy lányom, nem akarnám, hogy mindenki azt lássa benne, hogy "na ő is 1 a sok közül, akik könnyen adják magukat". Nem akarom azt, hogy mire nekem lesz lányom, már akkor is le akarjon valakivel feküdni, amikor még csak nem is menstruál. (Mert ha így haladunk, oda jut a világ.)

Nem azokkal van gondom, akik tényleg tudják, hogy a barátjuk milyen, tudják értékelni a kapcsolatukat, és a saját érettségüket. Azokkal van a problémám, akiken látszik, hogy a pasijuk után majd jön a következő, és a következő, mert én már nem bírom elviselni azt a nőt, aki 2 férfinál többnek odaadja magát.

Valamint fiatal korban kíváncsi az ember. Ha a pasi azt akarja egy 14 évestől, hogy most gumi nélkül, mert majd ő vigyáz, és nem lesz semmi baj, a kíváncsiság és a fiatalság miatt elég sokan bele mennek. Aztán meg mehet abortuszra.

Ha valaki elég érett, hogy tudja, evvel várni is lehet, akkor lehet rá tényleg mondani, hogy érett!

Evvel, hogy az átlag 1. szexet lehozzátok 14 évre, csak azt mutatjátok a fiúknak, hogy milyen könnyű lesz majd nekik is a 14 évesekkel...


És ahogy látom az írásodból, te jól állsz a pasi-ügyhöz. Pont az a lényeg, hogy ilyenkor menjetek el bulizni, jól érezzétek magatokat, és ne olyan legyél mint az, akit írtál. :) Szóval csak lásd azt, hogy nem a szex a lényeg. És lásd azt is, hogy a legtöbb 14 éves nem úgy gondolkozik, ahogy most te. (16 évesen se úgy fog) Valószínű, hogy nem neked lesz 6ezer pasid, akikkel (mindegyikkel) lefekszel, hanem a többieknek. Nem szoktam átlag alapján ítélni, de pl 13 évesen, kíváncsiságból lefeküdni, ezt gusztustalannak tartom, és ez nagyon nem vall érettségre...

(bocsi, hogy kicsit hosszú lett)

2011. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
88%

Utolsó,én vagyok a 16.L

Igazad van,ugyanígy gondoltam ahogy te leírtad,csak nem tudtam ilyen módon kifejezni magam.Azért azt én is gusztustalannak tartom,hogy 13.évesen,hisz hiába érett a lány lelkileg,ha fizikailag még csak közel sem áll hozzá,az már majdnem olyan mint a kényszer szex.

2011. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

előttem lévő kommentelőnél a pont, igaza van, 14 évesen ne ezzel próbálkozz, "bármennyire hiszed nem vagy érett hozzá"

bírom "pár nappal ezelőtti post": még nem jött meg a menzeszem de lefeküdtem barátommal, és elment bennem, lehetek e terhes... !!! így van kezd cigányosodni a világ, azért nőjetek már fel előtte, mielőtt *menőzni akartok

(a kérdést valószínű törölték)

2011. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

16.34 - egy 16 éves lány teljesen más, ebben a korban 1-2 év is nagyon sokat számít! De egy 14 éves lány borzasztó fiatal ehhez (akkor is, ha állandó barátja van), alatta meg belegondolni is rossz.

Azt elhiszem, hogy ebben a korban is lehet komolyan együtt járni, és ez valóban jobb, mint össze-vissza összejönni mindenkivel a diszkóban - de akkor legyenek annyira is komolyak, hogy várjanak kb. 16 éves korig.

2011. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
én azt mondom hogy akár 14 akár 36 éves ne azért veszitse el a szüzességét mert "kíváncsi" hanem azért mert szereti a párját szerintem ha 14 évesen elveszted attól önmagába nem leszel ribanc akkor leszek ha 14 évesen elveszíted úgy,hogy tudod kivel mikor és h 6 vagy 7 üveg bort ittál-e meg és utána 16 éves korodra nyelsz 20 faszt egyszerre és nem tudod nyomon követni hogy hány ezer emberel dugtál.diohéklyban:ha ennyi idősen elveszíted akkor nem vagy ribanc de ha nem szereted az illetöt és csak dugsz vele az már az.
2011. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
énis 14 voltam:D másfél éve vagyunk együtt a barátommal. és aztmondom ha szereted és ugyérzed késöbb se bánod meg hogy vele volt az elsö akkor csináld. de ne 12-13 évesen. csak okosan és védekezzetek! :OOOOO 14/L
2011. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!