Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hanyan vesztettek el a szuzess...

Hanyan vesztettek el a szuzesseguket 14 even alul?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 20:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
énjóval 14-alatt :DD
2011. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Ez csak a hivatalos de sokan nem vallják be.

Én 13 évesen.

2011. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, bennem van a hiba, hogy 14 évesen még nem volt barátom és ez még meg sem fordult a fejemben. De minden bizonnyal én vagyok a selejt.
2011. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Utolsó: inkább te vagy a normális. :)

Akik meg itt írják, hogy ők ekkor, meg akkor és nem bánták meg, majd 4 év múlva írjanak vissza hogy megbánták-e. persze, hogy 1-2 év alatt nem lehet ezt megbánni.

2011. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
95%

szexelni akarsz, de óvszert nem mersz venni a boltban, az anyádnak nem mered elmondani és nőgyógyászhoz sem mersz menni.! A 13-15 de lehet 16 éves lányok 98% ilyen! És tudom, mert 16 éves lány vagyok és naponta szembesülök ezzel, h a barátnőim ezt teszik. De persze érettek a szexre, csak ezekre a "fa*zságokra" nem.:)


A 14:53-nak(pár nappal ezelőtt) üzenem: Igen, te vagy az 1% aki nem azért feküdt le egy fiúval mert kiváncsiságból, hanem mert szerette. Szval akik idősebbek és tapasztaltabbak azok nyilván nem rád gondoltak. Dehát te is olyan érett vagy... Tudod, akinek nem inge, nem veszi magára.


L/16

2011. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:

azért mert kíváncsi vagy ne veszítsd el mert megbánod...

majd ha feléred ésszel,hogy az emberek miért csinálják majd akkor gondolkozz ilyeneken.

2011. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
tegnap1558 igaza van, nem az a fontos hogy ki mennyi idős-jó 14 legyen meg-de ha valaki tényeg úgyérzi hogy szereti a bartáját/barátnőjét és úgyérzik új alapokra akraják helyezni a kapcsolatukat akkor nyugodtan megtehetik mivel az hogy élvezed az életet nem bűn főleg hogy nem károsítod ezzel a tested(pl cigi, dorgok...). ez természetes és mindenki aki elég érett rá megfontoltan megteszi majd, a védekezésre pedig alap hogy odafigyeljen. igaz én 15,5 vagyok és a barátnőm nemsokára 16 még em tettük meg de mi is gondoltunk rá... ez természetes... ilyen az élet rendje.. így vagyunk beállítva emberek..
2011. júl. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
egyre lejjebb csúszik a korhatár..
2011. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
komolyan mondom mint a ci.ányok(bocs)
2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 23:07...nagyon igaz,amit írsz!!!Szexelni tudnak és fel vannak háborodva,ha valaki azt mondja,még nem érettek.De 90%-uk nem mondja el a szüleinek,alig vagy nem mert bemenni gumit venni egy boltba és tényleg,még nőgyógyászhoz se mennek,főleg azért,mert anyuka rájön,hogy nem szűz már a 13-14 éves kicsi lánya,meg ha megfigyelitek,akkor a legtöbb terhes vagyok? kérdés itt és más fórumokon is pont az ilyen fiataloktól van..Szóval a szexhez érett,de a következményeihez nem.Meg a legtöbbje tudatlan,aztán sír a szája,ha történik egy kis baki.És tényleg egyre többen szexelnek ilyen fiatalon.Biztos vannak,akik érettek lelkileg,ezt nem kétlem,de hogy testileg?Tuti nem...akkor fejlődik még csak egy csomó minden,változik a test.És hiába menstruál,attól még nem érett meg!Mint valamelyik hülye írta,hogy menstruál és már személyije is van,szóval ő már érett.A menstruálás a testi érettség közepe fele van,utána még változik a női test.

Komolyan,nem biztos,hogy szeretném,hogy lányom legyen.Hiába nevelném jól,ha a kis ribi csajok meg rossz irányba vinnék.

2011. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!