Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy 17 éves, nem csúnya lány még szűz?

Figyelt kérdés
Csak mert elég sok fiú furcsállja amikor elmondom...
2011. júl. 2. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Az hogy az egy normális lány és nem egy olyan ribanc mint a mostani lányok többsége.
2011. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
97%
Ott a pont az elsőnél. Már miért kéne nem szűznek lennie csak azért, mert jól néz ki, és már 17 éves? Minden bizonnyal egy olyan csajszi, akik a normálisabbak közül való. (Félreértés ne essék..)
2011. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
hát sürgössen irj mailt nekem segitek rajtad kibeszélkük a leki bajaid :D
2011. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Mi az hogy normális csajszi?

Ne akarja már senki megszabni, hogy ki mikor szeretné elveszteni, és az is tény, hogy a gyerek ezt ne 12 éves korában tegye. Viszont itt elkezdeni vitatkozni ezekről a dolgokról, hogy mi a normális, és mi nem, akkor napokon keresztül beszélgethetnénk.

Hogy te nem vesztetted még el, az a te dolgod. Ezért senki mérges nem lehet rád, különösképp köze nincs hozzá az embereknek, hogy te mit csinálsz vele. Akkor veszíted el, amikor neked tetszik, és nem több.

Szép napot.:)

2011. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez így van, a te dolgod! :)

és abszolút nem baj h még az vagy.

2011. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok. Na és? Örülök, hogy eddig nem adtam be a derekam. Szóval a szépség az nem azt jelenti, hogy már nem szűz valaki. :)
2011. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elfelejtettem írni, hogy 18/L vagyok. :)
2011. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy senkinek semmi koze hozza. Hogy mikor es kivel vesziti el csak ra meg az illetore tartozik.


Ettol se tobb, se kevesebb nem lesz masoknal.

2011. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is majdnem 18 voltam mikor elvesztettem és igen büszke is vagyok rá, mert a velem egykorú lányok többsége már 12-14 évesen mások ágyába bújt, ne szégyelld, egyáltalán nem gáz :)
2011. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki...bnőm 18 éves, és még barátja sem volt, én vagyok neki az első pedig nagyon helyes:D

Bár sztem csak szerencsém volt vele:)

2011. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!