Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiúnak undorító vagy...

Egy fiúnak undorító vagy kényelmetlen ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és volt egy barátom aki 17éves és sok extrém szex élménnyel büszkélkedik. Mondtam neki hogy én még szűz vagyok, de nem hitte el. Le akart fekünni velem és és is akartam, megkértem hogy legyen óvatos mert az első lesz, rájött hogy ténleg igaz és szakított velem.
2011. júl. 5. 00:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baratod egy idiota ... Nekem bejon ha egy nem fekudt ossze 100 pasival elottem. Orulj hogy megszabadultal tole, nem erdemelt meg.
2011. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ilyen egy kérdést miért lenne undorító?!Ki az a hülye aki ez miatt undorodna!
2011. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Néhány tuskónak csak nyűg, de néha már a normálisaknál is nyűg... :(
2011. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%
ez a srác lehet, hogy még a normálisabb fajtából való, annak ellenére, hogy csak a szex miatt hajkurássza a csajokat, mert lehet, azért szakított veled, mert nem akart neked fájdalmat okozni azzal, hogy úgyis szakított volna hamarosan, vagy félrelépegetett volna.
2011. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


Nem, semmi képpen nem undorító. Kényelmetlennek akkor kényelmetlen, ha a lány f.szundoros. Komolyan! VOlt már ilyen :S Sajna semmi módon nem akart kielégíteni, főként nem eleinte. Még abba is nehezen ment bele hogy kinyaljam :(

Végül aztán megtört a jég. Amúgy nem gond a szüzesség, ha kompenzálja valahogy a kimaradó aktusokat.


Ám szűz csajjal nem kezdenék, az egyszer biztos!

2011. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a barátomtól idézzek:

"Szerinted mégis miért zavarna engem, hogy előttem még nem kúrták szét a barátnőmet 50-en!?"

Szóval szerintem a normálisabbakat, ha komolyra tervez, egyáltalán nem zavarja. :D

2011. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
OFF: kedves utolsó, hány éves vagy? :)
2011. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, eszembe jutott még egy dolog. Már bocsánat a túlságosan régimódi szemléletért, de én azt hittem, hogy az ember szerelemből szexel, akkor meg nem kellene, hogy számítson, az a kis "nyűg". (Ami szerintem nem nyűg, annyi, hogy az elején óvatosabb a párod...)
2011. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, válaszolva, 22 vagyok, ha nem tűnt értelmesnek, remélhetőleg csak a fáradtság teszi. Miért? :)
2011. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17?..biztos hogy sok élménye van..nem lehet hogy csak felvágott velük és nem akart lelepleződni?
2011. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!