Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiúnak undorító vagy...

Egy fiúnak undorító vagy kényelmetlen ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és volt egy barátom aki 17éves és sok extrém szex élménnyel büszkélkedik. Mondtam neki hogy én még szűz vagyok, de nem hitte el. Le akart fekünni velem és és is akartam, megkértem hogy legyen óvatos mert az első lesz, rájött hogy ténleg igaz és szakított velem.
2011. júl. 5. 00:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mert azon gondolkodtam, hogy hány év felett jelentene ez gondot a leendő pasimnak...:D kösz a választ.
2011. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát én 21 évesen szexeltem először, és nem érzem, hogy bármiből kimaradtam volna, mert a mostani páromat tényleg szeretem, és annak külön örültem, hogy őt ez nem hogy nem zavarta, de még nagyra is tart miatta. Persze lehet, hogy velünk van a baj. :)
2011. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha van kedved egy normális kapcsolathoz, küldj egy levelet.

18f

2011. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nem undorító , sokkal jobb egy olyan csaj aki nem sexelt a fél iskolával , legtöbb férfi örül ha 1 szűz csaj lehet a párja:)
2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az én párom kifejezetten örült neki , hogy nem volt mással szexuális kapcsolatom csak vele és már 3 éve remekül működik a kapcsolatunk! (és nem is vágyom máséra :P)
2011. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!