Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy erzi magat a lany az...

Hogy erzi magat a lany az elso egyuttletnel(a szuzesseg elvesztesenel)?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem görcsök rá, hogy úristen ez az első szex és biztos fájni fog, akkor nagyon jól ! : D
2009. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szerencsére meg sem éreztem:) Nem kell görcsölni, hiszen 1szer kell kibírni ezt a kis fájdalmat( az se garantált h fájni fog), utána biztos kárpótolni fog a sok öröm amit szereztek majd egymásnak!:)
2009. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én az1.nél nagyon nagyon jól éreztem magam:D.nem is fájt meg semmi...aztán kb ugy a 10.alkalom lehetett,egyszercsak nagyobb fájdalmat éreztem,és elkezdtem kicsit vérezni..na én az nem volt annyira kellmes,de olyan szörnyű sem...nem mindenkinek szakad át a szüzhártya az1.alkalomnál..lelkiekben pedig,ha nem stresszel a lány nagyon,mindennél szebb élmény lehet:)
2009. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boldogság és izgatottság egy pici félsz keverékével. Én tudtam h mi miért történik, mi az ami fájhat de azt is h lehet h nem fog. Fel voltunk szerelkezve (óvszer, törülköző, kulcs a zárban), biztonságérzet, szerelem kipipálva :) épp ezért nem aggódtam, próbáltam magam elengedni és az olyannyira sikerült h belefeledkeztem az ő arcába, a mosolyába és egyáltalán nem éreztem semmi fájdalmat. Másodszorra kutyában éreztem vmi szúnyogcsípést, nem is érdekelt h mi volt az csak később vettük észre a vércseppeket :P
2009. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne gondolj arra folyton az aktus alatt hogy ,jaj mikor fog fájni....merta kor nem fog érni egy kalap szart se az egész.ha átadod magad az érzéseidnek,és a párodnak,nem leszz semmi gond.
2009. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem speciel eléggé fájt az első 3 alkalom, és még élénken él bennem az élmény mert most volt egy hete. Nem kibírhatatlan, csak egy elég erős szorító érzés.

De megnyugtatásul közlöm hogy azért fájhatott ennyire mert nem tudtam teljesen ellazulni. És mivel ez már 2 hónapja nem sikerült ezért most azért is tűrtem a fájdalmat. És a 2. és a 3. alkalommal véreztem, és bárki bármit mond azért az nem 1 csepp vér volt. Jó tényleg nem túl sok de azért nem egy pici csepp.

L/22

2009. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az első alkalommal nagyon fájt, sok pici előrelépéssel jutottam el a végső szakadásig (de nem szabad az ember párjának kivennie az egész idő alatt!!!). Az, hogy mennyire vérzett, nem tudom, mert én akkor éppen menstruáltam.
2009. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!