Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a barátnőm egyszerűen nem akarja a szexet?

Figyelt kérdés

Már több, mint 8 hónapja vagyunk együtt, ő 17 lesz, én 19 és a lány még szűz. Már legalább egy tucatszor kerültünk olyan helyzetbe, hogy "természetes" lett volna, hogy megtörténjen, de azt mondja, nem tudja miért, de nem akarja. Nagyon szeretjük és kívánjuk is egymást, de a "próbálkozások" mindig lelkizésbe mennek át, aminek a végén nem leszünk okosabbak, hogy miért nem akarja mégsem.

Egymás testét már bőven volt időnk felfedezni és az izgatással sincs gond úgy gondolom, ezért nagyon nem értem, mi lehet a baj. Ő azt mondja, nem velem van a probléma.

Hogyan lehetne mégis meggyőzni róla, hogy itt az ideje még szorosabbra húzni a kapcsolatunkat?

Ismétlem, ő is akar engem, de mikor ott tartanánk, hogy vegye le a nadrágot, szerintem valamiért lefagy, vagy bepánikol. Gyengéd vagyok vele, a hangulat forró, a szülők máshol, az ő keze engem markol, az enyém meg benne van, de ennyi. Ötlet esetleg?

(Hátha jele valami más bajnak, de minden egyes alkalommal (nem sok olyan van), mikor ott alszom, reggel nagyon fáj a hasa és senki nem tudja, miért.)


2009. márc. 30. 13:02
 1/10 anonim válasza:
100%
Talán még fiatalnak tarja hozzá magát és nem készült fel.Legyél még türelmes.Attól még, hogy szeret és kíván téged nem lesz rá érett.Majd ha úgy érzi, hogy elég érett hozzá, akkor biztosan megtörténik.
2009. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Végre legalább neki van esze. kivárja azt a kort amikor készen áll.

Díjazom a csajt.^^

2009. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

1. nincs még felkészülve. a hasfájás is utalhat erre, ha idegileg produkálja.

2. lehet, hogy nem is a fiúkhoz vonzódik. nem akarlak megijeszteni, de én spec hónapokig voltam egy sráccal, mire biztosan megállapíthattam volna, hogy a fiúk vagy a lányok... ;)

3. egyszerűen túl korainak érzi, ne erőltesd, mert dühös lehet rád.

4. lehet, hogy a havija bekavar.

2009. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért fáj a hasa, mert csak felizgul és nem elégül ki. Az alhasi vérbőség okozza.
2009. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nincs rá felkészülve.
2009. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13:41 látom veled is volt ilyen már. Szinte görcsöl....


Én is ilyen voltam, hogy blokkoltam, de a barátom gyengéd erőszakossága! Ismétlem gyengéd!!! Rávett, hogy jó lesz az nekem. És tényelg jó volt. Soha el nem engedtem azóta se a pélóját :)


Kicsit rá kell beszélni, aztán nincs megállás.

2009. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, a kérdező ilyenkor van nehéz helyzetben:) Valaki szerint idő kell neki (ellene szól a lány általános viselkedése), más TAPASZTALATA szerint viszont éppen azt kell tenni, amire én is gondoltam, csak határozottabban... Valaki esetleg el tudná dönteni a kérdést?:) Nem sietek, mert valami csak lesz valamikor, de ilyen megosztottságra nem számítottam.
2009. márc. 30. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy a legtöbb ilyen idős értelmes (értsd: használja a fejét) lány általában fél attól, hogy terhes lehet. Ez legtöbbször egy tudatalatti félelem, amit a bogyó és a gumi se old (meg). Én többször, több lánynál találkoztam ezzel. Beszéljétek meg ezt - de tudjad, hogy ha ez van, szinte bármit mondhatsz, mert ugysem rajtad mulik, hanem csak őrajta, hogy rendbe teszi-e a dolgot.

Én nem direktben ajánlom a gyengéd erőszakosságot, de tény, hogy pl a mostani barátnőmmel - és úgy néz ki, ő a legutolsó, mert házaság lesz:P - úgy dölt el a szitu, hogy még "csak barátok" voltunk, amikor összekavarodtunk, és lekerült az ő bugyija is... én meg egy adott pillanatban, amikor már én majd' meghaltam, annyira kívántam őt, és ő csak kicsit ellenkezett, akkor előhuztam a boxeremből a szerszámom, és szépen odatettem, ahova való:P (A teljes képhez hozzátartozik, hogy kb 1 perc alatt elmentem, annyira kívántam már, és hogy a leányzó be is blokkolt kicsit, és vagy egy fél órát feküdtünk igy mozdulatlanul, mert ez a helyzet egy olyan határon vitt át minket, ahonnan már nem volt túl hiteles ez a "csak barátok vagyunk, csak egymás testéhez is hozzáérünk"-felállás;) Szóval valóban, a gyengéd erőszak néha csodákra képes - csak tényleg "élesben játszol" ha erre adod a fejed, ez eléggé mindent vagy semmit...

Még szerencse, hogy nem nekem, hanem neked kell dönteni:P

Soxerencsét hozzá;)

2009. márc. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt gondolom hogy ilyenkor igen talán atöbb lelkesítés dicsérő szavak segítenek szertné ő is biztosan de fél kimondani hogy fél kicsit, ne engedj csak kényeztesd míg nem olyannyira felizgult hogy már nincs visszaút.az alhasi fájdalom a kielégületlenségtől van bizonyára nem fejezitek be a pettinget.biztasd közben és ne ő vegye le a nadrágot hanem te! légy rámenősebb hiddel sikerűl rávenned ilymódon .csak kényeztesd és kényeztesd ...
2009. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolog lehet amitől egycsaj fél az elsőt illetően ez nem meglepő amit nem ismer az ember attól tart szép fokozatosan haladj vedd le a nadrágját egy kicsit játssz vele men kell h megtörténjen csak tedd oda és hidd el oldódni fog! Kicsit szoktatni kell a gondolathoz ! sok sikert :)

(16 éves csaj)

2009. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!