Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 6 lánynak vettem el eddig a...

6 lánynak vettem el eddig a szüzességét, mindegyik kellemes élmény volt mind nekem, mind a lányoknak. Egyik barátom azt mondja, hülye vagyok, hogy bevállalom őket. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából megtisztelőnek tartom a lányok bizalmát és igyekeztem a legjobb élményt nyújtani nekik, annyira, hogy nem egy lánnyal aztán párkapcsolat is lett, pedig úgy indult, hogy egyszeri alkalom. Haverom azt mondja, hogy legalább "kilyukasztom" őket a többi pasinak.. szerintem ez annyira gáz hozzáállás.. Vagy neki lehet igaza?
2011. júl. 10. 18:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
hány évesek voltak a lányok...
2011. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

17-25 évesek, én most vagyok 27.. nem azért írtam ki ezt a kérdést, hogy új "áldozatokat" keressek, szóval nyugi. Ha már keresgélésről van szó, inkább társat keresnék, az viszont nehezebb dió.


19:02 - én 14 voltam, mikor elveszítettem.. onnantól kezdve elég sok lánnyal volt kapcsolatom. Nem vagyok kimondottan jó pasi, de valahogy sosem volt gondom a lányokkal, talán mert odafigyelek rájuk, törődöm velük és a legfontosabb: abszolút nem vagyok önző.


És igen, volt olyan is, hogy neten keresztül elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, megkedveltük egymást, szóbakerült a szex is és egy idő után a lány úgy gondolta, hogy nálam jobbat úgysem találna arra a célra.. zavarta már a szüzessége, viszont párkapcsolatot nem akart létesíteni csak emiatt. És hogy miért vannak egyedül tök normálisan gondolkodó és kedves, jófej lányok? Mert -elmondásuk szerint- rettenetesen sok a beképzelt, bunkó pasi, akikről ordít, hogy csak a strigulákat gyűjtik.

2011. júl. 13. 01:54
 13/25 anonim ***** válasza:
Hűűű te srác! Esküszöm kíváncsi vagyok rád XD! Na mind1 érdekes sztori a válaszom meg annyi hogy csak számold ki hogy átlagosan mennyit töltöttél egy lánnyal akinek elvetted a szüzességét és hogy ha ők mindenképpen veled akarták akkor szinte mind1 hogy te mit gondolsz de szerencsére úgy látszik nem szállt el az agyad mint a haverodnak...
2011. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ha gondolod, írj privátot.. nem fogom leharapni a fejed:)
2011. júl. 13. 17:06
 15/25 anonim ***** válasza:
nekem is kicsit teher a szüzesség... de még azért tartogatom 1 kicsit.
2011. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

nem vennéd el az enyémet is?

21/f

2011. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
meg az enyémet... nem kellek senkinek se :( 17/L
2011. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Tök jó hogy te így gondolod, a barátod meg egy po:cs...


Hány éves lánnyal veszítetted el a szüzességedet??? O.o


Én nem értem a lányokat, akik teherként élik meg a szüzességüket... Lehet hogy én még ehhez fiatal vagyok, de valahogy én sosem gondoltam erre úgy, hogy jaj, fájni fog, nem akarom az elsőt, bár ne lennék szűz, stb... Szerintem a szüzesség elveszítése egy nagy esemény, ami lehet utána (fájdalomtól függetlenül, szval ha nem fáj, de akkor is ha nagyon) élmény, vagy rossz emlék... Mindenképpen megmarad az emberben valahogyan a kettő közül, és ez nagyrészt a fiútól függ (mert végül is ő az aki széppé, vagy pont rosszá teheti, tőle nagyobbrészt függ mint a fájdalomtól... szerintem)... Nem azt mondom hogy úgy vetted el a szüzességüket mint egy állat, csak azért van különbség aközött, hogy a szerelmeddel, akihez úgymond mélyebb érzelmi kapocs fűz, mint egy akárkivel... Szóval azokat sem értem akik csak így egyszeri alkalommal lefeküdtek veled...

Léccy, ne szóljatok le a korom miatt :S

14/L

2011. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
Tücsi! Szerintem teljesen logikus hogy így gondolod 14 évesen. NEM LESZÓLÁSBÓL MONDOM! Talán ez lenne a normális de amikor a legjobb barátnőd majd beszámol hogy úúú a pasi akivel összejött egy félisten és hogy imádja... Aztán meg hogy meg volt az első és hogy annyira élvezte stb. És ha ilyenkor csak az jut majd eszedbe hogy még csak nem is csókolóztál a legjobb barátnőd meg már nem is szűz... Akaratlanul is eszedbe jut hogy azért szívesen lennél a helyében és kíváncsi vagy hogy milyen is lehet aztán 2 hónap ilyen érzés után az jut eszedbe hogy te jó ég ha már ő is akkor neked is itt lenne az ideje de még csak egy normális pasid sem volt és úgy érzed tapasztalatlan vagy és inkább ne lennél már szűz... Legalábbis én így éltem meg ezt a "teher hogy szűz vagyok" dolgot. Igen ideálisan az első alkalom akkor is jó értelemben emlékezetes ha utána egy hét múlva szakítotok. És nem vagyok szakértő pláne hogy szűz vagyok de ha egy kicsit másképp próbálod látni az egy éjszakás kalandokat(úgy értem nem az jut eszedbe hogy a hülye amcsi filmekben azok után szokás mondani hogy jjaaaj mekkora hiba volt és megy a drámázás) szerintem nem lehet rossz. :D Tudnék még írni pár dolgot igazán élénk a fantáziám de megkíméllek titeket... :D
2011. júl. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Tücsi, dehogy szólunk! Igazad is van, meg nincs is.. bárcsak minden mindig ilyen egyszerű lenne, mint ahogy Te írod. Tudod, sokan várják az igazit. Sokan még huszonéves korukban is arra várnak, hogy majd nekiadom.. és manapság -lányok elmondása alapján, de szerintem sokan megerősítenének ebben- egyre kevesebb az a srác, aki megérdemelné, egyre kevesebb a normális fiú, férfi.


Konkrét esetről mesélhetek, nevek meg minden nélkül: 25 éves lány, szintén így állt a dologhoz, hogy majd a nagy Ő jön. De nem jött. Nem volt gond a lánnyal, baráti társasága elfogadta, hogy nem pasizik, "komolyabb". De egy idő után úgy érezte, nem lesz fiatalabb és valami elrohan mellette.. és pasit találni csak szexre elég egyszerű, kb 5 perc alatt találna bármilyen lány.


A "technikai" kérdésedre meg az a válaszom, hogy amikor szeretkezel, figyelsz a partneredre, örömet adsz a másiknak, addig az ideig úgy viselkedsz, mintha ő lenne számodra a legfontosabb.. és az a furcsa az egészben, hogy ebben nincs semmi mesterkéltség, hazugság. Enélkül, ha erre nem képes a fiú, akkor ott bizony szeretkezés helyett más szót használnék az "aktusra". Lásd fentebb, a címben.

A fájdalom meg alkat, szerencse- és partnerfüggő.

2011. júl. 14. 04:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!