Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 6 lánynak vettem el eddig a...

6 lánynak vettem el eddig a szüzességét, mindegyik kellemes élmény volt mind nekem, mind a lányoknak. Egyik barátom azt mondja, hülye vagyok, hogy bevállalom őket. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából megtisztelőnek tartom a lányok bizalmát és igyekeztem a legjobb élményt nyújtani nekik, annyira, hogy nem egy lánnyal aztán párkapcsolat is lett, pedig úgy indult, hogy egyszeri alkalom. Haverom azt mondja, hogy legalább "kilyukasztom" őket a többi pasinak.. szerintem ez annyira gáz hozzáállás.. Vagy neki lehet igaza?
2011. júl. 10. 18:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A NAGYKÉPŰSÉGEDTŐL NEM KELL ELSZÁLLNI EGYÉBKÉNT CSAK ADDIG CSINÁLOD AMÍG VALAMELYIK CSAJ APJA SZÉT SZED. TE AROGÁNS DISZNÓ
2011. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Elolvastad te a kérdés kiegészítését? Meg esetleg amiket kommentált... Nem tudom mindenesetre szerintem nagyon nincs igazad!
2011. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Szerintem meg te gyűjtöd a strigulákat csak egy álcaként azt írod hogy nekik teher és te segítesz nekik ó milyen rendes vagy

Nincs semmi önuralmad nem tudsz megálljt parancsolni magadnak

csak mentegetözni fogsz

Gáz hozzállás te mondtad ki mégis csinálod szal beismered hogy nem jó amit csinálsz de mégis csinálod akkor ki is a gáz

nem tudsz egy komoly kapcsolatot kialakítani

azért keresel ilyen csajokat mert ezeknek nincs nagy tapasztalatuk nem tudják még milyen férfira vágynak

FÉLSZ egy komoly gondolkodású csajtól mert azok látják a hibáid a mindennapi életbe és lehet hogy az orod alá is dörgölnék milyen az igazi férfi

2011. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert te nyilván nagyon jól tudod igaz kedves utolsó?!
2011. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Sztem úgy a jó, ha olyannal veszted el a szüzességedet, akit igazán szeretsz.

16/L

2011. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!