Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok és barátnőm...

17 éves fiú vagyok és barátnőmmel elvesztettem szüzességem. Első alkalommal nem bírtam sokáig kb 6perc lehetett és mikor megint megtörtént az incidens rá pár napra szintén csak ennyi ideig bírtam. Ez normális? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most még normális. Idővel és "gyakorlással" majd belejössz, és jobban fogod bírni.
2010. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túl soknak tartod, vagy miért kérded? (A legtöbb férfi elsőre kb 2 perc alatt megy el, épp ezért van általában több menet egy alkalommal :))
2010. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális.Majd idővel hosszabbodik az idő.
2010. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez teljesen normális.Gyakorolni kell:ha már benne vagytok a dologban,és már majdnem elmész,akkor kicsit hagyd abba,aztán folytasd.Így őt is a csúcsra juttathatod,és te is tovább fogod bírni.

2010. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
4. vagyok újra.Már voltam így pasival ,és azt olvastam,hogy ha a pasik hamarabb elmennek,akkor bűntudatuk van.Ha tényleg bűntudatotok van,hogyan lehet elmondani nektek,hogy nem kell hogy legyen?Veled hogy történt?
2010. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én ezt szégyenként könyveltem el ugyan barátnőm azt mondta semmi baj ,de akkor sem tudtam magam jól érezni utánna.
2010. jún. 3. 20:26
 7/10 Tőkésréce ***** válasza:
próbálj meg több menetet letolni, a menetek számával nő a tűréshatárod is
2010. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

4.

Szerintem nem kell ezen szégyenkezni.Ha együtt dolgoztok rajta,az nagyon aranyos.A lánykák ilyenkor nem gondolják azt,hogy milyen gáz a pasi,vagy ilyenek.

2010. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyi referenciával rendelkezett a barátnőd és hány éves?
2010. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Majd a 10-ik alkalommal már biztos tovább fogod bírni!Tanulnod kell egy kis onuralmat!Akkor már a csajod is élvezni fogja!
2023. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!