Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meséltek a szüzességetek...

Meséltek a szüzességetek elveszitéséröl? :D

Figyelt kérdés
kor/hol/mennyi idő után. stb.:D
2011. júl. 13. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

15 voltam, házibuliban, kb 10 perc után...:D


Beb*sztam mint a szar, világomat nem tudtam szinte, de a csajszi is akivel együtt voltam.

Nemvolt egy nagy élmény, mert alig emlékszek belőle valamire XD totál képszakadás volt az egész este...


A csaj se emlékszik sokra...xd


Kicsit bánom is azóta, hogy nem tényleg a szerelmemmel csináltam.

Most van egy párom, és nagyon szeretem, minden szeretkezésünk maga a gyönyör, mindketten imádjuk a másikat, és ez a szexben is meglátszik! :P

20/F

2011. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
15 lehettem amikor első alkalom nyilt rá, részegen szilveszterkor, de nem ragadtam meg, ugy döntöttem várok, és legalább egy olyan lány legyen akivel járok, és kötödök hozzá, 16 évesen is volt rá alkalmam, kb 2 évig basztatott a legjobb barátom, hogy szüz vagyok :D de megérte, 17 évesen egy lánnyal akivel akkor voltunk kb 1 hónaposak, igaz részegen, de nagyon örülök hogy így történt. Ezzel a lánnyal leszünk pont Szombaton 1 évesek :)
2011. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezaranyos.:)
2011. júl. 13. 14:57
 4/9 anonim válasza:
74%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:46


megosztom ezta véleményt 17f :)

grat az1 évhez :)

2011. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mert nincs miről mesélni :(
2011. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%

21 évesen a barátommal, aki aztán a férjem lett, pár hónap után, azt hiszem 4. Előtte is voltak fiúk az életemben, de valahogy nem jutott odáig egyik kapcsolat sem, mert valamiért nem akartam, nem éreztem jó ötletnek. Utólag visszanézve: pozitívumok: nem ért egy nagyobb csalódás sem, minden volt barátom tisztelettel bánt velem, mindegyik odáig volt értem, és rögtön rá lehetett jönni a

partner hibáira (érzelmi, szellemi, értékrendbeli) Negatívum: tapasztalathiány. Megérte. Nem rég született meg a kislányunk. :) (24)

2011. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagynagy grat!:)
2011. júl. 14. 13:03
 8/9 anonim válasza:
66%

15 évesen, a helyi önkormányzat egyik elhagyatott telkén, egy 26 éves fiúval, hajnalban.

Kis csitriként nagyon boldog és naiv voltam.

Én szerettem utána is sok évig, ő nem. Ráment a kamaszkorom.

2011. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Maloney válasza:
32%
Egy 1200es ladának a kipufogócsövével történt, az istálló mögött, térdig sárban.. hmmmmm.. :)
2011. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!