Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves lány vagyok. A páromma...

19 éves lány vagyok. A párommal 2 éve együtt vagyunk már. Két éve kitartóan mellettem van, annak ellenére, hogy még nem történt meg az aktus. Miért nem megy? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A párommal 2 éve együtt vagyunk már. Két éve kitartóan mellettem van, annak ellenére, hogy még nem történt meg az aktus.Már egy ideje megromlott a viszonyunk emiatt, mert hiába próbálkozunk, nem sikerül... Eleinte féltem megmutatni is magam, de már ezzel nincs gond. Féltem, hogy a védekezés ellenére gyerekem lehet. Még szerintem ezt is megbeszéltem magammal. Az a baj, hogy még szűz vagyok, és nem fér be a "szerszáma". Pedig szerintem azt könnyebben el tudnám viselni, mint az ujját. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy bennem van. Hogyan tudnám megértetni magammal, hogy ez természetes? Egyszerűen ha összpontosítok, hogy most menni fog, a lábaimat akkor is reflexből összezárom. A fájdalomtól félek? Van erre valami jó megoldás?
2009. márc. 31. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha gumit húzna? Akkor is rosszul vagy a gondolattól? Megbízható módszerrel kell védekezni, az sokat dob a dolgon...Nameg sok síkosító is sokat segít, jó felizgatás...
2009. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért vagy rosszul attól a gondolattól, hogy benned van??? Ez a szerelem kiteljesedése, amikor test és lélek egybeforr... próbálj erre gondolni... és ha párod már tágított 2 ujjal, kötve hiszem, hogy nagyon fájna... plusz pár korty alkohol segíthet, oldja a gátlásokat... és ne összpontosíts, hanem lazulj el.
2009. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nem lehet, hogy nem vagy eléggé felizgulva? Mert ha nem vagy nedves, akkor bizony fáj. Próbálkozzatok előtte "bemelegítéssel", petting, orális: szerezzen neked klitorális orgazmust. A szűzhártya átszakadása egyeseknél alig fáj, másoknál nagyon (én az utolsó csoportba tartozom). Tíz éve vesztettem el, de azt mondom: megérte. :)

2009. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez érdekes,ilyet sem hallottam még...

Ez a szerelem egyik legszebb ága,ettől ne félj,ha avval veszted el akit szeretsz,és tudod hogy vigyázni fog rád,akkor nem lesz gond...

Összpontosítani?-minek?

lazíts,tegyetek fel egy kellemes hangulatú CD-t,sok legyen a simogatás,a szeretet elötte.

Utána pedig beszélgessetek.pl:melyikőtöknek mit jelentett a dolog.

Nyugi,menni fog az!

2009. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem volt jó 2 évig szex nélkül együtt lennetek. Számodra most az lesz a fura h lesz lesz szex:S Amúgy az első fáj, és minél tovább vársz vele, annál többet görcsölsz rá, és végképp nem fog menni. Ja és a szex egy párkapcsolatban normális! Szoktasd magad a gondolathoz és csináljátok végig az aktust! Minél többet gyakoroltok majd annál könnyebben fog menni, és annál jobb lesz!!!

Sok sikert!

2009. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a lepontozást... 2. válaszoló voltam.
2009. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én felpontoztalak...4ik válaszadó voltam...
2009. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Nekem ebben az a legfurcsább, hogy ennyire félsz tőle. Mármint.. nem kívánod eléggé a párodat? Az nagy baj. Először arra kellene rájönnöd, hogy ez miért van így. Hiszem 19 évesen már elég idős és felelősségteljes vagy ahhoz, hogy megtedd! Nekem úgy tűnik, hogy te nem kívánod.
2009. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Köszi 4. válaszoló, aranyos vagy. :)
2009. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az a véleményem, hogy ha két év alatt sem kívántad meg akkor a jövőben sem változik ez meg.


Azért elég érdekes és szokatlan "húzás". Lényegében 2 év elment a srácnak szex nélkül... Azt értem, hogy neked nem fontos (illetve nem érte, de mindegy), de hogy a srácnak nem hiányzott??


Az a javaslatom, hogy elég volt már a szendeszüziségből. Tedd szét a lábad, a srác meg majd végzi a dolgát. Ha egy pár alkalom után sem tetszik meg a szex, akkor ne foglald le a srácot "feleslegesen"


Minden jót és sok sikert!

2009. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!