Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves lány vagyok. A páromma...

19 éves lány vagyok. A párommal 2 éve együtt vagyunk már. Két éve kitartóan mellettem van, annak ellenére, hogy még nem történt meg az aktus. Miért nem megy? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A párommal 2 éve együtt vagyunk már. Két éve kitartóan mellettem van, annak ellenére, hogy még nem történt meg az aktus.Már egy ideje megromlott a viszonyunk emiatt, mert hiába próbálkozunk, nem sikerül... Eleinte féltem megmutatni is magam, de már ezzel nincs gond. Féltem, hogy a védekezés ellenére gyerekem lehet. Még szerintem ezt is megbeszéltem magammal. Az a baj, hogy még szűz vagyok, és nem fér be a "szerszáma". Pedig szerintem azt könnyebben el tudnám viselni, mint az ujját. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy bennem van. Hogyan tudnám megértetni magammal, hogy ez természetes? Egyszerűen ha összpontosítok, hogy most menni fog, a lábaimat akkor is reflexből összezárom. A fájdalomtól félek? Van erre valami jó megoldás?
2009. márc. 31. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

Elöttem szóló:akkora egy barom vagy!!!!!!!!

LÉTEZIK SZERELEM IS!!!!! nem csak a szex van

2009. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Gondolj csak bele, mekkora ipar épül a szexre, csak nem lehet olyan rossz:DD Ne tervezzétek el előre, h most akkor szombat este megpróbáljuk. Csak amikor jólesik simogassátok egymást, és ha már rendesen felizgultál próbálkozzatok, de először csak ujjakkal. Ha már kettő bemegy, akkor nem lesz gond:) Nekünk is hasonló volt, bár én nem féltem, csak egyszerűen nem fért be:D De aztán próbálgattuk az ujjazós módszert, és így teljesen könnyen, fájdalommentesen történt az első. Szóval az egyik válaszolónak abban nincsen igaza h az első fáj. Persze, van akinek igen, de ez nem törvényszerű, ahogyan a vérzés sem.
2009. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

utolsó előttinek : ő nem barom. igaza van.


2 év az rohadt sok idő.

nem nyávogni kéne meg ienek. 19 évesen kb olyan mint 1 12 éves. (agyilag)

a szerelem egyik ága a szex. ami NORMÁLIS és tök alap dolog 2 ember között.


sikosítót neki, v benedvesíteni jól aztán mehet.

1-2 alkalom picit fáj,aztán meg nem. nem kéne ennyire nyuszinak lenned,pláne ha 2 éve együtt vagytok.


viszont ha azután is nyavalyogni fogsz és dob a faszid . akk gondolkozz el h vajon miért is...



17/ L

2009. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj engedd most már útjára szegény fiút,rád pazarolt 2 évet az életéből,miközben te amugy is csak undorodsz,rosszul vagy a gondolatától. A jó megoldás: keresel magadnak egy olyan férfit akit kívánsz.


Most majd le fognak pontozni,mert szerelem és bla bla bla,de én nem sértésnek írtam,ez tényleg nincsen rendjén. A fájdalomtól meg nem lehet 2 évig félni,majdnem 20 évesen.

2009. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Ilyenkor annyira megnyugszom hogy vannak még olyanok, akik úgy gondolkoznak, mint én! Külön respect az utolsó két válaszadónak!!


25/f

2009. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Háát...szerintem nem kéne azért ennyire lehurrogni szegényt! Én is nagyon féltem, és nem mondom hogy nem fájt..Nem volt valami kellemes az első pár alkalom. És mindez történt egy héttel ezelőtt.

A lényeg az hogy próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni!

L/22

2009. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Lehet, hogy csak az a gond, hogy nem az a srác van melletted, akit annyira szeretsz és megbízol benne, hogy neki adnád a szüzességed. Én is hasonlóan viselkedtem és ezt a srác meg is unta. De örülök mert a mostani páromat nagyon szeretem és amikor kellőképp elmélyült érzelmileg a kapcsolatunk, odaadtam magam félelem nélkül.
2009. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az első így is úgy is fájni fog, pláne, hogy ilyen stresszes alkat vagy Ha Más megoldás nincs. Rugj, be attól ellazulsz, és fájni sem fog... Jobbat nem6tudok,
2018. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!