Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsőnél úgy helyes ha a pali...

Elsőnél úgy helyes ha a pali megkérdezi a lánytól hogy szeretné-e az orál szexet vagy egyből belevetik magukat vagy az orál álltalában elmarad?

Figyelt kérdés
Nálatok hogyvolt?
2011. júl. 19. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Írjunk forgatókönyvet?
2011. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

100 kérdéses kérdőívet töltetek ki minden újonnan felszedett bigével,bakker.

Te is írj egyet és töltesd ki vele!Akkor megtudod...

2011. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom,hogy volt.Rég volt már,azóta is velem van a leányzó...ha most egy új lánnyal megismerkednék és nem lenne barátnőm,és ott tartanánk,hogy akkor este lesz valami,akkor közös fürdőzés után rácuppannék a puncira,mert imádok nyalni,először megerőszakolnám a nyelvemmel,aztán amikor már nem lát kettőig és cserepes a szája,jöhetne a nehéz tüzérség.Barátnőmnél bevált,szereti,igényli.Szerintem más lánynak is tetszene.:)
2011. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó..

ez olyan romantikus:')

dearanyos vagy:D

2011. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

00:27

Szerencsé a barátnőd :)


Meg én is, mert nálunk is előjön gyakran ez a forgatókönyv :D

2011. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:27


Basszus... szólj ha meguntad a barátnőd :DD

2011. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 heyheyhey ***** válasza:
hát szerintem egyénfüggő,van aki szereti,van aki nem.Szerintem nem kell megkérdezni,be kell próbálkozni..és ha elutasítja,vagy jelzi,hogy nem szeretné akkor elfogadni.A csaj meg majd kezdeményez magától úgyis ha szeretné,ha nem akkor meg nem.
2011. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

00:27 -vagyok.


Nem vagyok ráunós típus,bízom benne,hogy örökre velem marad.

Azért nem vagyok ritka állatfaj,a férfiak nagy többsége szeret nyalni..legalábbis ezt olvasom.:D Bizonyos tapasztalatmennyiséggel a hátunk mögött pedig azért szerintem ezek a dolgok gördülékenyebben mennek..A másik dolog,hogy kell hagyni időt,illetve érdemes segíteni minket férfiakat,hogy megtanuljuk hogyan kell nyalni.Nekem elég nehéz volt rájönni,hogy mi a jó a barátnőmnek,bármit kérdezhettem,mindenre az volt a válasz,hogy így is jó,meg úgy is jó érzés..de volt időm kitapasztalni és amióta tudom,hogy mi a jó,azóta jobban is szeretem csinálni.

2011. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Párommal többször így szexelünk: csókolózás után hosszan nyalok neki egy orgazmust, majd benyomom,-erre 3 kedvenc pózunk van,- és az én orgazmusomtól neki is lesz még egy.

Aztán van, hogy én neki szájjal végig, és Ő nekem

szájjal végig, teljesen végig. Tökéletes Nő !!

2011. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

"100 kérdéses kérdőívet töltetek ki minden újonnan felszedett bigével,bakker. "


Ez Szerelem,szex témakör jobb mint a Humor kategória!

:-D

2011. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!