Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi lenne a helyes?...

Szerintetek mi lenne a helyes? /lent/

Figyelt kérdés

17 éves pasim már bebizonyította hogy szeret... És most azt akarja, hogy feküdjek le vele... Mert ha nem akkor vége... De én ugy érzem, hogy még nem állok készen rá, mert túl fiatal vagyok... De ha szakítunk, összetörök lelkileg, mert nagyon szeretem őt.

14/L


2010. dec. 23. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Talán egy ilyen igényekkel rendelkező srácnak nem egy 14 évessel kellett volna kezdeni..
2010. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem, akkor vége = Nem szeretlek de kanos vagyok
2010. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, mit bizonyított, de nem szeret, egyébként nem fenyegetőzne ilyesmivel

Baromira ki vagy használva

Dobd ki inkább te!

Szar lesz most, de mindent ki lehet bírni

2010. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
anyira nem vagy fital végülis
2010. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Vagyis érzelmileg zsarol és még így is mellette maradsz, pedig nyilvánaló, hogy ha ilyeneket mond, akkor csak arra hajt. Hát gratulálok. Remélem, azért jó döntést hozol.
2010. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Cleptomaniac ***** válasza:
87%

Nekem mindig is az volt a véleményem, hogy egy kapcsolatban a zsarolásnak nincs helye. Az, aki megteszi, és olyan választás elé állítja az állítólag szerelmét, aminek egyik tétje az elhagyás, az alattomos és megvetendő.

De egy kis segítség, talán beszélj a lánnyal:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__14..

2010. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
sürgősen szakíts vele, hiszen még nem állsz készen rá...MEG NE FORDULJON EGY PILLANATIG SE A FEJEDBEN...ki kell dobni fájdalmas ,de ez egy tuskó
2010. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt...és minden jól működött,amíg elő nem jött ezzel a témával... És ha most dobnám, teljesen összetörnék... És ezért nem tudom hogy mit csináljak...

Ráadásul egy suliba járunk és nem tudnék ugy ránézni, hogy már azt gondoljam, hogy "már túlvagyok rajta"....

2010. dec. 23. 22:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarod, próbáld meg lebeszélni erről. Ha olyat akar neked ami neked nem jó, akkor beláthatod h valami teljesen nem ok...nem mondom, hogy szakítsatok, de ehhez két ember kell. Ha te nem mész bele, neki ezt le kell fogadni.


16/f

2010. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor feküdj le, ha te is akarod. Ha ezért elhagyna, talán szívességet is tesz ezzel.
2010. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!