Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek hogyan...

Mi a véleményetek hogyan kezdeményezzek a szexel kapcsolatban? Szűz fiú vagyok és rengeteg lány szerint nagyon helyes.

Figyelt kérdés
Lett volna sok lehetőségem elveszteni a szüzességem de nem tettem mert várni akartam egy gyönyörű lányt akit szeretek is. Most megtaláltam a hozzám illő párt, és úgy tűnik ő is viszont szeret.
2010. nov. 17. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt? és hány évesek vagytok? :)
2010. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elöbb tud meg hogy a lány is szeretné e. de nem értem hogy jön ide hogy helyes vagy? XD
2010. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TeRohadtOstobaLilaLó válasza:
én is helyes vagyok ;)
2010. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elözö: akkor sexelünk? xD
2010. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TeRohadtOstobaLilaLó válasza:
oké de nem mondom el a nememet :P
2010. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy helyes vagy :D én lehetek csunya kövér kopasz fogatlan? xD
2010. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja vagyunk együtt. Én 16/F vagyok ő pedig 15/L :D Hát nem tudom sokszor hallom az oldalon hogy felesleges ilyen korban, de baráti körben nagyon ciki hogy már a "jófiúk" is elvesztették(a velem egy korúak) :S
2010. nov. 19. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért is ciki? Ne mással törödj. Aztán meg mondani lehet bármit...
2010. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem is tudom...

Szerintem azért ciki mert azt gondolják hogy valaki olyan gyáva, béna hogy nem meri megtenni vagy nem tudom...de egyébként én is nagyon el akarom már veszteni saját gondolatokból.

2010. nov. 19. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
ha késznek érzed rá magad és persze a barátnőd is szeretné már, akkor okés, de ha csak a barátiköröd miatta, akkor necsináld még szerintem :) ne mással törődj, hanem magatokkal
2010. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!