Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segitseeeg! Mit tegyek?

Segitseeeg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
arrol van a szo,hogy egy fiu nagyon tetszik..vagyis mar nem csak tetszik,hanem nagyon szeretem...ugy erzem o is..de hogy tudnam megtudni..? nem akarom en megkerdezni...de onnan gondolom,hogy menjek vele el egy bulira...es kerdezte h majd ha megyek vele buliba majd kap tolem egy puszit? nem akarok egy ribancnak tunni es olyan konnyen hagyni magamat...meg egybol csokolozni..
2011. júl. 19. 19:29
 1/10 MERCEDESBENZ válasza:

hány éves vagy ???

17/L

2011. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Itt is csak azt tudom mondani: Őszinteség...

Mondd meg neki, és kérdezz :)

2011. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
menj el a bulira, és ne add könnyen magad. ;) ennyi. ha többet akar egy kalandnál tőled azt észrefogod venni. :)
2011. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14 L ES O 17 F
2011. júl. 19. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:

ha egy puszit akar, akkor nem arra kér, hogy egyből dugd le a torkán a nyelved...

menj el a buliba, érezd jól magad, és NE igyál annyit, hogy ne tudd magad kontrollálni, mert abból nem lesz semmi jó. beszélgess vele! abból sok mindent meg fogsz tudni. :)

2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
KOSZONOM AZ ERTELMES VALASZOKAT!:p
2011. júl. 19. 20:17
 7/10 PogiBlanka válasza:
Élvezdd az életet, és amíg fiatal vagy addig csinálj meg mindent!=) Smárolj vle nyugodtan, egy smártól nem fogsz ribancnak tűnni!!!
2011. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
omg... 14 éves vagy... nekem 14 évesen mér "rajta volt a tojáshéj a seggemen"... 6 év alatt ennyit "fejlődött" az ország...
2011. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
menyel ujjazd mge magad vagy majd en teged :DD es utana mond neki h reszeljen meg :P
2011. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Tudom, hogy nyilván úgy gondolod, hogy "a korodnál érettebb" vagy, mert minden tini ezt gondolja, de felnőttebb fejjel hadd mondjam el: a 14 és 17 év közötti különbség felér egy Stockholm-Róma távolsággal. Kevésnek tűnik, de épp az a korszak, amikor sokat számít... és biztos tetszik a fiú, meg minden, de a 17 évesek NEM keresik komoly kapcsolat szándékával a 14 éveseket....

2011. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!