Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindennapos stressz, nem...

Mindennapos stressz, nem tudom megmutatni ki is vagyok valójában. Az osztálytársaim teljesen másnak ismernek, különcnek érzem magam. Mit tegyek? Segítsééég?

Figyelt kérdés

Váltottam sulit (közgázból mentem át sima gimibe).

Első nap úgy mentem be a suliba hogy nem ismertem senkit,és alig izgultam. Laza,bulizós,barátkozós,hülyülős,csinos csaj vagyok (sokak szerint). Egy összeszokott osztályba kerültem. Egyedül járok be a suliba (bár van 3-4 csaj akikkel együtt járok haza),de kellemetlenül érzem magam,mert nekik van közös témájuk én meg meg sem tudok szólalni,nem tudok feldobni témát. Az előző sulimban mindig meg volt hogy kivel hova megyek suli előtt,után... nagyon sok embert ismertem. Van 1-2 osztálytársnőm akik teljesen más felfogásúak mint én,tehát sok mindenben nem értünk egyet,még is velem vannak (ami nekem egy idő után idegesítő,mert nagyon sokszor nem hagynak egy pillanatra sem elmozdulni mert jönnek utánam mint a kiskutyák,így esélyem sincs egy másik "lány csapathoz" odamenni köszönni vagy barátkozni.

Minden nap stresszelek,ideges vagyok mikor suliba megyek...


Szerintetek hogy kezdeményezzek? 6-8 olyan lányról van szó,akik eléggé összeszoktak (együtt járnak minden hova). Mit kezdjek azzal az 1-2 lánnyal,akik nem hagynak élni mert mindenhova jönnek velem?


2011. szept. 6. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt az 1-2 lányt ráadásul nem is bírják a többiek,így ha oda megyek a másik lánykupachoz eléggé furi a helyzet.
2011. szept. 6. 17:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy valaki odament hozzád!! Elég csúnya dolog, hogy csak azért le akarod rázni őket, mert a többiek szemében "lúzerek"
2011. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a kettő nem zárja ki egymást...szerintem attól még tudnál velük is barátkozni, nem hiszem, hogy a "lúzerek" az okai...és ez tényleg nem szép dolog tőled
2011. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,ezt nem azért írtam mert ez zavar. Én voltam aki az egyik lánynak sokat segített,de miután sokat beszélgettünk rájöttem hogy nagyon kapaszkodik belém,a házit másolja rólam,kaját kér minden nap szval kihasznál. A másik meg hogya másik 3 lány is olyan,hogy nem lehet velük 2 normális szót váltani de azért követnek minden hova...
2011. szept. 6. 17:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Példának:Felálltam,elindtultam az órarendhez és az egyik lány már ott állt mellettem. Máskor kimentem wc-re és még oda is kijött az egyik lány hogy ő kezet most,mikor a termünkben is van csap. Aztán volt hogy sms-t írtam apunak,és még abba is belenézett hogy "na mit írsz?hm?". Nagyon zavaró...
2011. szept. 6. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom tudod te is, de azért szólok, hogy csúnya válaszokat fogsz kapni :)


Én mást mondok. Ne hagyd, hogy rád telepedjenek olyan kapcsolatok, amiket nem akarsz. Tudod, aki korpa közé keveredik...

Én nagyon megjártam ezt egyszer már, vigyázni kell a tapadós, bizonytalan lelkű emberekkel. Koptasd le őket, finoman, de kitartóan, és keresd azok társaságát, akikét szeretnéd. Esetleg próbálj előbb beérni a suliba, és átülni a másik csoporthoz. Vagy, ami még jobb: ha megoldható, próbálj iskolán kívül találkozni a lányokkal. Akár egyesével. Hívd el őket valahova, és majd szép lassan "beépülsz" közéjük. Légy mosolygós, barátságos.

Ne hagyd, hogy rád akaszkodjanak, akiket nem akarsz.

2011. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17:28: Köszi a tippeket:) Az a helyzet,hogy ez a pár tapadós lány közel ülnek hozzám az osztályban és a bontott órákon is sajnos,így nehéz... de megpróbálom éreztetni velük hogy nem csak velük szeretnék társalogni stb. Azok a lányok akikkel szeretnék barátkozni nagyon együtt vannak mindenhol így nehéz beolvadni,de remélem sikerül majd :).
2011. szept. 6. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
ha csakl nem téged is "kapaszkodósnak" fognak tartani! Azért ezzel is vigyázz, nehogy olyanná válj, mint akik rád akaszkodtak! Ha téged nem akarnak, akkor ne erőltesd, persze próbálkozni lehet
2011. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!