Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit javasoltok? Vajon tényleg...

Mit javasoltok? Vajon tényleg emiatt akarja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (21éves, akinek tetszem, mégcsak 2x randiztunk. A második randinkon, szóbahoztam a szexet. (mondtam neki, hogy én még nem voltam együtt senkivel, egyébként 16éves vagyok) Ő már elég tapasztalt. Amúgy nagyon félénk vagyok előtte és zárkózott, szóval látja, hogy nagyon önbizalmatlan vagyok. Majd másnap írt nekem egy levelet, amiben az állt: hogy szexelhatnénk valamikor, mert attól lehet, hogy nagyobb önbizalmam és magabiztosságom lenne. És itt akadtam le, mert nem tudom mit kéne tennem. Segítsetek légyszíves!
2011. júl. 21. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszerű a képlet.. ki akar hasznalni....
2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak meg akar dugni. Miért lenne attól több önbizalmad, baromság.

Ha nem akarsz olcsó kis ribanc lenni nem fekszel le vele, vagy ha tényleg tetszik váratod esetleg petting.

2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
a pokemonos kártyáidra fáj a foga!
2011. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én is ugyan ebben a helyzetben voltam annyi idősen mint te... de ha még 1x tenném nem mennék bele szerintem ismerjétek meg jobban egymást! és egy jó tanács: LEGYEN ÖNBIZALMAD! mert egy 21éves pasi is egy ember.. és kb 15 éves szinten vagy agyilag! szóval nincs mit szégyellned! én biztos megtartanám, még addig amíg teljesen úgy érzem h szeret és nem csak a szex miatt akarja..;)
2011. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De elég rendesnek tűnik. Mert nem sietetett el semmit, csak látja rajtam, hogy nagyon kéne már nekem.
2011. júl. 21. 16:02
 6/8 anonim válasza:

Szerintem le akar fektetni csak. Hidd el, ilyenkor nagyon aranyosak, kedvesek, cukik a pasik, a csillagokat is leígérik neked az égről, ha arról van szó. :)


De ha 16 évesen (ráadásul úgy, hogy első alkalom lenne) odadobod neki magad, attól csak kevesebb önbizalmad lenne. Önbizalmat nem más fog neked adni, nem véletlen ÖNbizalom. :)

2011. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszi így majd összejön neki a szex. Ne hagyd magad! 2 randi alatt nem is lehet olyan jól megismerni valakit!
2011. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tuti ki akar használni. Eljátssza a lovagot meg minden, aztán ha megvoltál neki, már mehetsz is egyből. A lányok nagy része be is veszi és aztán jön a pofáraesés. Nem fura, hogy még csak randizgattok és már szexről van szó? :) Meg ő már szeretne... Én volt barátnőmmel vagy egy hónapig nem is beszéltem róla. Kicsit gondolkozz ezen :)

17 éves fiú voltam.

2011. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!