Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lány vagyok és még...

21 éves lány vagyok és még szűz. Ez elítélhető?

Figyelt kérdés
sokan akartak velem lefeküdni a barátom is de én nem mert hívő vagyok, és csak a nászéjszakámon akarom. ez hülyeségnek tartják?
2011. júl. 22. 11:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szűz vagyok szintén 21 évesen, pedig vallásos se vagyok. Magánügy.
2011. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van aki hülyeségnek tartja. Ne állj vele szóba... :)

Ha te így érzed, és valaki szeret, az meg fogja várni. Aki meg csak meg akar dugni, az úgysem akar majd elvenni.

2011. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de mindedjik fiú egy idő után azt akarja én megértem de ha nem adom oda magam szakítanak.egy idő után. valószínűleg egyik sem volt az igazi....
2011. júl. 22. 11:15
 4/26 anonim ***** válasza:
A mértékletesség nem bűn, tehát elítélni sem lehet.
2011. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
kicsit régimódi vagy, de ha a vallásod tiltja ezt tiszteletben kell tartani. Bár én nem tartogattam olyan sokáig, mert minél később veszted el annál fájdalmasabb. De ez mindenkinek a magánügye.
2011. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha pl 1 éve vagy 1 fiúval és utána nem fekszel le vele azt hiszi nem is szereted szóval azért nem találod meg az igazit. Én is keresztény vagyok de meg kell húzni 1 határt a vallás és a magánélet között!
2011. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

akkor mit tegyek? volt már hogy a barátom rendőr volt, és egy év után akarta, belementem, de meggondoltam magam, már a pettingnél....megértette, de szakítottunk csak haverok maradtunk.

nem értem sok fiú már a csóknál felizgul....

2011. júl. 22. 11:23
 8/26 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátnőm muzulmán,náluk még szigorúbbak a szabályok!

Ő 20 éves,de még kapcsolata sem volt,elvileg fiúkhoz se szólhatna( na de azt nem tudja betartani,sok fiú barátja van)

Szegény tele van már komplexussal...

Én keresztény suliba járok(bár én abszulút nem vagyok vallásos) ott van is egy ilyen klub,mindenki szűz és házasságig várnak.VAgy ilyenbe keress magadnak valakit,vagy engedd hogy meghódítsanak

2011. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
áh akkor feladom inkább....
2011. júl. 22. 11:32
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennél, te is felizgulnál egy csóktól is.
2011. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!