Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lány vagyok és még...

21 éves lány vagyok és még szűz. Ez elítélhető?

Figyelt kérdés
sokan akartak velem lefeküdni a barátom is de én nem mert hívő vagyok, és csak a nászéjszakámon akarom. ez hülyeségnek tartják?
2011. júl. 22. 11:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
csak azt ne mondjátok hogy minden fiú szerelmes aki megcsókol és felizgul....
2011. júl. 22. 11:33
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:33


Nem azt mondta, hogy minden fiú szerelmes aki megcsókol és felizgul, hanem azt, hogy aki szerelmes, az egy csóktól is felizgul, sőt sokszor annál kevesebbtől is.

2011. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
66%
én azt sosem értettem, hogy mitől paráznaság az hogyha a szerelmeddel lefekszel házasság előtt... de te gondolom osztod még azt a nézetet is hogy a házasságon kívül született gyerek fattyú, nem? vagy az eretnekeket ki kell nyírni... már nem a középkorban élünk, a vallás meg nem kéne egyenlő legyen azzal amit a papbácsi mond (lásd eretnek kérdés), hanem a te boldogságodat kellene szolgálnia
2011. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Természetesen elitélhatö, és természetesen elitélhetö az is ha nem a házasság szentsége által meghatározott modon a gyermeknemzés érdekében veszited el. Van aki az egyiket, más a másikat tartja hülyeségnek, károsnak, szörnyüségnek, bünnek. Gondolom ezt te is tudod. Csak akkor azt nem értem mit is kérdeztél?
2011. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ja, majd kapsz az alkotmánybíróságtól 3 év felfüggesztettet.


Az nem baj, ha hívő vagy, de az már inkább, hogy nem tudod, mit akarsz az életedtől, nem ismered a saját szabályaid. Pont emiatt vagy gondban. Ha elég erős hívő lennél, meglenne benned az út, amit egyértelműen helyesnek gondolsz, és eszedbe sem jutna nem kitartani mellette, vagy az, hogy mások mit szólnak hozzá. De a bizonytalanság gáz.

2011. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:

Szerintem csak akkor kövesd ezt az elvet, ha így érzed jól magad!! Csak azért ne csináld, mert rád kényszeríti valaki vagy a vallás... Annyiféle vallás van, gondolkodtál már azon, hogy miért pont annak higgyünk, amelyikre kereszteltek? Na és ha máshová születtél volna?


Szerintem csak az a dolog bűn, amivel bántasz valakit. Én abban hiszek, ha olyat csinálok, amivel nem ártok senkinek, akkor nem követtem el bűnt. Mert miért is??

2011. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha fiukkal, s nem férfiakkal randizol, akik esetleg feleségül vennének, ne csodálkozz!!! Ám fiú vagy férfi egyre megy...leakarnak "gyűrni"...s ez már így megy év milliók óta....Csak azzal kellene randizni aki el fog feleségül venni. Igen a csók izgató egy hím részére, ez a szexuális előjáték része, egy 21 éves nőnél különösen...
2011. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
a tisztaság ajándék, kortól és nemtől függetlenül. én már nem vagyok szűz és megbántam. F
2011. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne már hihető? ha 31 lennél akkor is elhinném. Nem hülyeség, a te döntésed. Szép gondolat, hogy van egy ilyen elhatározásod és, hogy kitartasz az elveid mellet.
2011. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
elitélhetőő. fegyházzal...xD-.-
2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!