Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kövér nők később veszítik...

A kövér nők később veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:D
2011. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Smartguy86 ***** válasza:
51%

Csak akkor, ha a kövérségük miatt másokat okolnak folyton, lusták tenni ellene, és meg vannak esküdve, hogy nekik ez jutott és örökre egyedül maradnak...


Ha valaki kövér, de felfogja, hogy ez neki probléma, és mindent megtesz, hogy elfogadja, vagy ha nem, akkor változtasson... nos akkor előbb!

2011. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínű! Ha nem tesz ellene akkor igen. Ha meg valaki akar valamit akkor azt bármi áron eléri. Fogyni könnyen lehet ha valaki akar és tesz is érte...
2011. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlen...


Én láttam már kövér nőt jó pasival!


Másrészt meg a nők sokkal jobb helyzetben vannak, mint a pasik!


Akármilyen ronda is egy nő, tuti van pasija, ha akarja, de egy pasi nem kell egy nőnek sem, ha ronda.

2011. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, én nő vagyok de nem vagyok jó helyzetben mert nem vagyok se nem szép se nem csúnya. Még sem kellek senkinek. :)


Akkor veszítik el később, ha nem tesznek ellene semmit, és ha nem tudják magukat elfogadni. Ha önsanyargató életmódot élnek. Egy önsanyargatós, negatív ember általában senkinek sem kell.

2011. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kövér vagyok 15 éves szűz :(


És igen később,én nagyon irigylem a kis kurv@ 13-14 éves nem szűz csajokat.:"DDD


Egyébként szerintem nem,csak nem érzik meg ha elvesztik,ezért mondják,hogy még szűzek.:D(úú ez bunkó volt.:DD)

2011. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Természetesen!(Ahogy látom, te az vagy:D)
2011. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link] :D


Amúgy nem föltétlenül.

2011. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Smartguy86 ***** válasza:

18:45 - Az irigység az önbizalom mérge: elfogadtatja veled, hogy neked az nem jut, ami másnak, és ugyanakkor megnyugtat, hogy te sosem akarsz olyan lenni. Duplán teszed tönkre magadat ezáltal...


A Biblia a sok hülye fanatizmuson kívül mond néhány okosat is... pl a 7 fő bűn. Érdemes tanulmányozni!

2011. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó előtti,az első sor igaz volt,nem vagyok egy hú de vékony csaj.:)
2011. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!