Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A kövér nők később veszítik...

A kövér nők később veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*utolsó
2011. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kövér nő akkor veszíti el a szüzességét, amikor megtanulja elfogadni önmagát, a testi hibáit, fel tud szabadulni (ha az a kérdés, hogy aki nem fogyott le akármilyen okból, az később veszíti-e el, a normál testalkatú kortársaihoz képest). Akkor veszíti el, amikor elhiszi a partnerének, hogy ő Istennő.

Magam is "telt" vagyok/voltam (most finoman fogalmaztam), és 25 éves voltam, amikor az akkori párom elhitette velem, hogy igen, istennő vagyok.

Nem konkrétan azért később, mert kövér, hanem mert a korral jön meg az egészséges önértékelés, idővel fogadja el magát (vagy tesz ellene, de a kérdés azokról szólt, akik kövérek, tehát nem tettek ellene).

2011. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A kövér hölgyek kishazánkban akkor veszítik el szüzességüket, mikor részeg, kiöregedett, kiéhezett férfiemberekkel tereli egy útra a sorsuk!

Szóval kitartás!

Tököm a kövér nőkbe!

2011. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!