Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés a szeretkezés...

Milyen érzés a szeretkezés egy lánynak?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok és van egy komoly kapcsolatom! Lehet hogy hamarosan szexre kerül a sor, de én nagyon félek tőle! Meg tudnátok mondani hogy mennyire fáj, vagy hogy az előjáték mennyi idő legyen? Lécci normális választ!
2011. júl. 24. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
14-15körül vagy kb. Várj még 2-3évet és tedd fel ismét ezt a kérdést.
2011. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire ciki ez de 17 vagyok és szűz...
2011. júl. 24. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó. Egyáltalán nem ciki. Előjáték hosszú legyen, hiszen jól be kell nedvesedned ugyebár. A fájdalomról nem tudok nyilatkozni(férfi vagyok), de ne fájdalomként képzeld el és különben is hamar elmúlik és utána kellemes lesz.
2011. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem ciki.
2011. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan herótom van ezektől a kérdésektől!


Minden ember más és nem attól lesz valaki jó az ágyban mert 10000000 cm-es farka van és kigyúrt vagy 34 d-s a melle és 45 cm-es farkat is le tud nyomni torokba. Hanem attól mert tud alkalmazkodni a másikhoz. Tudja mi jó neki ki tudja tapasztalni.

Ezért nem lehet megmondani hogy egyáltalán nem fáj vagy iszonyatosan partnertől függ és tőled, gyorsaságon gyengédségen. De az előjáték is sok mindentől függhet, mivel először csináljátok biztos hosszú és lassú lesz nem rossz értelemben. De hát mindig amire vágyik az ember olyannak kell lennie.


Az a fő bajod, kívánságod van mondd és úgy csináljátok, nyugi.

2011. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez hülyeség hogy fáj az első szex. Én feszítő érzést éreztem, ami persze kellemetlen volt, de nem mondható fájdalomnak.


Egyébként ne aggódj, ha szeretkezel (tehát szerelemből szexelsz) akkor a legkevésbé sem fog érdekelni hogy fáj-e. A szex a szerelem legfelsőbb kifejezése kellene legyen, és nem pedig egy napi rutin. De nyilván ez nem rád vonatkozik:). Bocsi csak előtört belőlem a filozófus.:)

2011. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Foghúzáshoz hasonlítható érzés..
2011. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mindha zsibbasztó nélkül húznák a fogad. na pont olyan
2011. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
10:42-vel kell egyet értsek! Nem a fájdalommal kell foglalkozni.Hanem rá kell hangolódni a másikra, ha ez nem megy, és görcsölsz, akkor inkább várjatok még. Előtte hosszas,csókolózás, kényeztetés-de ezt nem lehet időben mérni-érezni fogjátok a vágyak fokozódását. Ha a párod figyel rád, és óvatos,és te sem görcsölsz, akkor nem is kell feltétlenül fájnia.
2011. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is 17 vagyok és egy hete vesztettem el körülbelül a barátommal. nekem egyáltalán nem fájt, mondjuk az előjáték minimum egy óra volt :)
2011. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!