Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése fiatal...

Szüzesség elvesztése fiatal korban?

Figyelt kérdés
Az én korosztályomban (13-tól 15évesek). Egyre több barátomtól és ismerősömtől hallom,hogy már nem szüzek.Legtöbbjüknek hosszan tartó kapcsoltuk van(egyik pár több,mint 2éve együtt van és most vesztették el),de van olyan is aki egyéjszakás kaland miatt. Mi a véleményetek erről?Gáz ilyen idős korban elveszíteni,vagy teljesen természetes? Szűz vagyok 14/F
2011. júl. 25. 15:32
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
90%
Azért semmi féle képp se veszítsd el a szüzességed "mert már mások nem azok" :) Én is szűz vagyok még és jól érzem magam a bőrömben. :) 16/L
2011. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
88%

a te korosztályodban valahogy így néz ez ki:


50% szűz

47% szűz, de azt mondja hogy már nem, mert ettől vagány

3% már nem szűz

2011. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmiről nincsen szó.Egyébként is 2hónapja szakítottam a barátnőmmel azóta nem is lenne kivel.:D Egyéjszakásról szó se lehet..
2011. júl. 25. 15:40
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
Én is szűz vagyok, mégsem vagyok puruttya. 19/F
2011. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
a te megítélésed alapján is aztmondom,hogy a többségük a 3%-ba tartozik,mert nem vagánykodtak vele. Négyszemközt elmondták és nem egy műveletlen utcanevelte barmok.Ennyi.
2011. júl. 25. 15:42
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

szia. én 15 éves koromban veszítettem el a szüzességem, 1 év együttjárás után, és csak azt bántam, hogy a szám ennyire alacsony, de magát a dolgot nem bántam meg, mert nagyon szerettem és szeretem most is a srácot, és érzem, hogy megérte, mert mai napig együtt vagyunk. de azért 15 éves kor alatt nem tettem volna meg semmiképp, ez is kicsivel a 16. szülinapom előtt volt:)

19/L, ő 24/F

2011. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Én is szinte úgy vagyok vele, ahogy a 15:57-es válaszoló. 1 év után, 16 évesen, és még most is együt vagyunk. És valahogy most úgy érzem, hogy ráért volna még min. 1 évet. (Főleg így, hogy még most is együtt vagyunk. Lehetett volna az a szám 17 is...) Amúgy barátom most 24, szóval ő meg 20 évesen vesztette el, és ő pont jónak tartja. :)

Szerintem elég "gáz", a te korodban. Ilyen korban nem ezzel kellene foglalkozniuk...

20/L

2011. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
én se akartam 15 évesen.. de a sosr összehozott egy fiúval akit nagyon szeretek és ő is engemés meg is látszik és hát ez van :D
2011. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

Hát mit mondjak?


A mai lányoknak semmi tartásuk nincs, a srácok meg élnek a lehetőséggel.


Egyébként undorító ez a mai tini társadalom, hogy meg nem csinálnak..


De nem csak erről van szó, hanem sok másról is.. TISZTELET a KiVÉTELNEK!

2011. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ez nem függ a kortól..úgy értem, ha valakit nagyon szeretsz, megbízol benne, régóta vagytok együtt, szerintem lefekszetek, akárhány évesek vagytok.. természetesen korainak tartom, de ha nagyon nagy szerelem van köztük, akkor miért ne.. az egyéjszakás kaland 13-15 évesen...egyszerűen undorító.
2011. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!