Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése fiatal...

Szüzesség elvesztése fiatal korban?

Figyelt kérdés
Az én korosztályomban (13-tól 15évesek). Egyre több barátomtól és ismerősömtől hallom,hogy már nem szüzek.Legtöbbjüknek hosszan tartó kapcsoltuk van(egyik pár több,mint 2éve együtt van és most vesztették el),de van olyan is aki egyéjszakás kaland miatt. Mi a véleményetek erről?Gáz ilyen idős korban elveszíteni,vagy teljesen természetes? Szűz vagyok 14/F
2011. júl. 25. 15:32
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

én 16 évesen vesztettem el azzal a fiúval, akivel azóta is együtt vagyunk.

19/L

2011. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Hát a 15 már nem annyira vészes.. de alatta hát jobb lenne ha nem egyéjszakás kaland lenne...
2011. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
mindig az vagyok én nem is fogom leveszíteni amíg meg nem találom az igazit ;) 18/F
2011. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Most hogy így elolvastam az összes választ, 1 dolog megfogott:

"Mi az hogy udvaroljon, flörtöljön?? hol élsz ember?"

Ez azért rohadt nagy baj, hogy így gondolkodjon valaki... Kérdező! EZT a gondolkodásmódot nagyon-nagyon kerüld, ha adhatok egy tanácsot, mert az ilyen egy undorító dög. Aki szeretne egy barátnőt, az igenis (régi szóval élve, mert ez ugyebár kiment a divatból) udvaroljon a lánynak, ismerje meg, és ha igazán jól érzi magát vele, szereti, akkor ki lehet elégíteni a testi vágyat is, megfelelő érettség (testi/lelki) mellett. Nagy baja a világnak, hogy sokan úgy gondolják, hogy a barátnők/barátok, egyáltalán a "járás" is csak a szex miatt létezik...

2011. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
14:17 honnan veszed,hogy én így gondolkodok?ez a véleményem nem a gondolkodásmódom.És nem is az én történeteim ha tényleg végigolvastad volna erre te is rájöttél volna.Valamint nem azért tettem fel a kérdést,hogy mindenki ide járjon veszekedni.Köszönöm.
2011. júl. 30. 23:29
 36/37 anonim ***** válasza:
Jaj, nem azért írtam, mert úgy láttam, hogy te így gondolkodsz!!!!!!!!! Csak írtam, hogy később nehogy beleess ebbe! :)
2011. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szerintem csak tedd fel magadnak a kérdést, hogy mennyire értékeled, tiszteled magad?Legalább, olyannal veszítsd el, akit szeretsz.Ha az első alkalommal nem volt jó élmény, az kihatással lesz az életedre..
2013. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!