Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése fiatal...

Szüzesség elvesztése fiatal korban?

Figyelt kérdés
Az én korosztályomban (13-tól 15évesek). Egyre több barátomtól és ismerősömtől hallom,hogy már nem szüzek.Legtöbbjüknek hosszan tartó kapcsoltuk van(egyik pár több,mint 2éve együtt van és most vesztették el),de van olyan is aki egyéjszakás kaland miatt. Mi a véleményetek erről?Gáz ilyen idős korban elveszíteni,vagy teljesen természetes? Szűz vagyok 14/F
2011. júl. 25. 15:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Arrol mindröl lemaradna amiröl te is. Persze elönyben van mert ö jár iskolába.
2011. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Kedvesem, én már rég túl vagyok ezen :D


de mindegy, 30 év múlva majd 10 évesen kezdik el, remélem lelkesedéssel fogod támogatni őket,mert addigra még korábban érnek és gyorsabb lesz az életünk. Tudod, mert fejlődünk...

2011. júl. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Végre valamit felfogtál KEDVES.Igen folyamatosan gyorsul a világ csak te maradtál le KEDVES.
2011. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

De ez nem indok még kedvesem...


Ha mindenki a kútba ugrik, te is utánuk mész? Hát persze. Fejlődés gyanánt.


nem vagyunk majmok, viszont ha 14 évesen azt mondja vár 2-3 évet, az dicséretes ebben a helyzetben. De te egy idegbeteg lehetsz, aki rohan mindenhová. A 1-3 év nem nagy veszteség. De már az is jó ha 2 évet vár. De te ezt drámainak veszed. Nem azt mondom, te hogy ne legyen szerelmes, ne legyen csók, de az intim dolgok/szféra-- várhatnak magukra, semmiről nincs lemaradva egy -16-17 éves, ezt nem fogod fel!

2011. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy dicséretes?? ki dicséri meg, mi az hogy nem marad le?? Csak nézz magadra mennyi mindenröl lemaradtál és nem dicséretes és ne legyél büszke ezekre az erényeidre mert szart se érnek.Mi az hogy udvaroljon, flörtöljön?? hol élsz ember?már minden megváltozott ébredj fel/// igaz nem fontos már neked.
2011. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%

Az hogy megváltozott, nem kell még majomnak lenni.


Neked nincs erkölcsöd. Tömegtermék vagy. Aki azt teszi amit a nagyvilág mond és diktál. Én meg azt teszem, amit jónak látok, és amit a józan eszem mond. Én rugalmas vagyok, te nem. Tudok szelektálni, te nem. Te elfogadod ami van és élsz robotként. Én meg változtatok, ha nekem nem jó. ÉS senkinek nem lesz ebből kára. És nem is volt.


Utálom az ilyen embereket, akik azt mondják: változik a világ, követem gondolkodás nélkül.


Viszont szelektálok, te azt mondod 13 évesen keféljenek. Én azt mondom 13 évesen tanuljanak. Te azt mondod, kövesd a divatot, mert a világ ezt hozta magával, bármi legyen az. Én azt mondom, a magam útját követem, majd eldöntöm mi legyen. Ha nem fogadom el, lesz más. Rugalmasság.


Modern dolgokat használok, ebben fejlődtem és a gondolkodásom is az.

Tudod nyugaton mindent gépelnek. Még a házifeladatukat is. Nem tudják elolvasni az írott szövget sokan, viszont a nyomtatott betüket igen.

A fejlődés ára..


Azt hogy nem fogadom el, hogy gyerekek feküdjenek le egymással az az én véleményem. De bizonyára támogatod, hogy az iskola WC-ben is keféljenek. Mert fejlődés van. Tudom, mert hallottam jópár ilyen esetről.


Neked normális, ez teljesen. Szex gyerekként..


A nagy fejlődésben eltűnik minden emberiesség, erkőlcs, és jó magatartás. Ezt sem bírod felfogni...


Én nem vagyok majom mint te. De te az vagy. Nisd ki a szemed...


Én megértem hogy a világ változott, ezt nem vitatom. ÉS fejlődés van. De tudod, azért vagyunk emberek, és van eszünk hogy ésszel fejlődjünk.


De fejlődj, én már fejlődtem, túl vagyok már sokmindenen. Semmiről nem maradtam le. És nem is fogok, mert semmit nem késő elkezdeni! Nem azt mondom, hogy 40 évesen, de ne is általános iskolásként kezdje.

2011. júl. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
90%
01:46-nak: mekkora idióta vagy! elég szomorú, ha szerinted nem baj, hogy a fiúk nem tudnak udvarolni. mert az "ódivatú".
2011. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Angels88 válasza:
Ha késznek érzed magad rá és nem rohansz el ha lehuzod a bugyit akkor nincs baj!
2011. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
02.15 KEDVES meseiro! Nagyon sajnálatos dolog, hogy egy ember ilyen bután letud élni egy életet, és fontos kérdés, hogy téged ez nem izgat. Ennyire buta emberrel hála istennek még nem találkoztam és soha többet nem akarom olvasni a véleményed és nem akarok válaszolni hisz azt se tudod utoljára hogy mit irtál?
2011. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem érettek 14 évesen vagy alatta ugyanúgy kivánják a f@szt és szeretik is..
2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!