Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még várok a szexszel, de...

Még várok a szexszel, de később nem merném csinálni!?

Figyelt kérdés

16/L

21/F

Nagyon jól megvagyunk a barátommal, semmit nem erőltet, már fél éve együtt vagyunk, csak tapi, simi, ilyesmik vannak...

Azt tudni kell, hogy néha 1-2 hónapig rendszertelenül jön meg a menzeszem: késik (34-38. napra jön meg) gyenge vérzés.

Máskor nem volt ilyen. Mindig megjön vagy 3-4 hónapig normálisan, utána meg "meghülyül". :S

Szerintem 1 év alatt biztos be fog sikerülni a szex (nekem az első), nem mintha tervezném, és én is nagyon oda fogok figyelni a védekezésre, ahogy a barátom is, mert egyikünk sem szeretne babát, meg bajt; csak félek, hogy ha szexelünk majd, és nem jön meg rendesen, akkor bennem lesz a gondolat, hogy terhes lehetek-e?!

Ha ez így folytatódik, elmegyek nőgyógyászhoz kezeltetni, de ha nem javul, nem mernék így szeretkezni. :(

Mit tegyek szerintetek?


2011. júl. 26. 15:39
 1/5 Dottorre ***** válasza:
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. A rendszertelen menstruáció elég sok problémát jelenthet, amit meg kéne vizsgáltatni. De, hogy ne ijesszelek meg, a családomban is van egy ilyen lány, és 25X volt már különböző orvosoknál, különböző vizsgálatokon, és nem találtak semmi nagyobb bajt.
2011. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek annyi oka lehet...( pl. az e miatti aggódás ) ilyen korban amúgy se áll még be rendesen a menzesz. És nem leszel terhes , ha használtok óvszert , 99.9% , ha csak nincs a barátod farka végén egy tű ami kiszúrja az óvszert.
2011. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is hasonló a problémám, én már 18 múltam, de még mindig rendszertelen a menstruációm, sőtt rendszertelenebb mint Neked hiszen nekem valamikor hónapokig nincs meg.Bár nincs barátom, és szűz vagyok de bennem is többször megformálódott ez a kérdés, hogy mi lesz majd akkor...
2011. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adri21 válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz,max felír valamit,mint nekem.Én is 21 vagyok és 3 hónapig nem jött meg.Elmentem de nem vagyok terhes,ezt a stressz okozta nálam,de teljesen felborult a hormonháztartásom is.Írtak fel fogamzásgátlót hogy helyre tegyék a hormonjaim.Utána 1 hónapig megvolt a menzeszem,de azóta minden rendben.Azon meg ne aggódj előre ha lefekszel és védekeztek mégis teherbe esel...-gondolkodj időben és biztonságosan történjen az első alkalom.

Remélem hasznos volt a válaszom :)

2011. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2011. júl. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!