Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy fiúnak, ez gázos?

Szerintetek egy fiúnak, ez gázos?

Figyelt kérdés
Gázos lenne,ha egy olyan lánnyal veszíteném el a szüzességem,aki iránt nem érzek semmit,de mégis vonzódok hozzá,és olyan véleménnyel vagyok a csajról,hogy elmegy.Ti mit gondoltok erről?Egyébként barátnőm nemigen volt,ebből adódóan nem nagyon volt alkalmam ilyen dolgokra.
2011. júl. 26. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hány éves vagy...

Plusz, amit tarts szem előtt: mit érez az a csaj, akit kinéztél erre a "célra"... Ő tudja-e, hogy egy éjszaka lenne, és hogy nem szerelemből teszed? Mert csak tiszta játékszabályokkal fair!!!

2011. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem! Legyél túl az első alkalmon minél hamarabb és akkor nagyobb magabiztossággal és több tapasztalattal udvarolhatsz az igazinak.
2011. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát pár évvel 18 alatt vagyok..:| igen,a csaj tisztában van vele,sőt,beszélgetés kapcsán,ő hozta fel,hogy gumi nélkül belemenne.
2011. júl. 26. 18:20
 4/22 anonim ***** válasza:
Persze, a szegény lány meg az esküvői ruhákat válogatja. Nem gázos, hanem orbitális tahóság.
2011. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szegény lány? a szegény lány hozta fel..:)
2011. júl. 26. 18:22
 6/22 anonim ***** válasza:

Na akkor helyesbítek, bocsi nem láttam hogy írtál. A védelem meglesz, vagy a gyerektartásra is pályázik?

Egyébként azt fenntartom, hogy a csaj szexxel akar magához láncolni.

2011. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem egészen:) van mivel védekeznünk,egyébként,a csaj állítólag nem járna velem.
2011. júl. 26. 18:24
 8/22 A kérdező kommentje:
Hoppá a hozzászólásomban elirtam, "gumi nélkül belemenne" nem ,pont hogy gumival belemenne.
2011. júl. 26. 18:25
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan lánnyal kellene először lefeküdnöd, akit nagyon szeretsz, és nem csak azért, mert jól néz ki. Ez egy életre szóló élmény, és szerintem nem ér annyit, hogy csak egy futó kaland miatt elrontsd ezt az élményt. Én várnék az igazira, akinek nem csak egy alkalommal kellenék, hanem egy életen át.


18L

2011. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
H jól értelmezem,te azt mondod,hogy te arra várnál,akivel leélném,az életem,hát attól még messze vagyok:) egyenlőre barátnő is kéne,és még a tapasztalat...
2011. júl. 26. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!