Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nálatok tényleg nincs...

Lányok! Nálatok tényleg nincs esélye egy fiúnak csak, mert alacsony, vékony? Egyből el kell utasítani csak, mert nem vagyok magas vagy nagy hústömeg? Miért nem adtok esélyt sem az ismerkedésre, mióta számít a külső ennyire a csajoknál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Elég rég. Hány kilo vagy? Hány centi?
2011. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ez de egy sza általánosítás volt.


Nem azért nem vagy sikeres a lányoknál/nőknél mert kicsi/vékony vagy, hanem mert egy deka önbizalad nincs, és úgy nézel egy csajra, hogy ő sose lehet az enyém. A hozzáállásodon változtass. Amihez viszont jó kezdő löhet lenne az edzés.. Ez így működik. Lényeg hogy legyenek sikerélményeid a külsőddel kapcsolatban.

2011. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Esetleg egy fotó....
2011. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy haverom kb 160 centi és 50 kilo, mégis van barátnője. :) Nekem is volt már egykettő, meg el is voltam párral, pedig 180 vagyok és 50 kilo. :D Mondjuk legalább én magas vagyok. Amúgy magamból kiindulva nem csak a külsőddel lehet baj, hanem a természeteddel is lehetnek gondok. Vagy buta vagy, vagy ilyesmi. Lehet ezernyi oka annak, hogy nem tetszel egy lánynak, kár egyből legolcsóbb kifogásként a külsőd hibáztatni. :) Nah remélem segítettem, tekerek egyet, béke
2011. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

-165cm, 52kg


-Edzek én, de nem tudok hízni, gyors az anyagcserém.


-Nem használt eddig semmi sem, pedig nem is kéne sokat híznom.


-Önbizalmam mitől lenne, ha mindig elküldenek a fenébe a van barátom szöveggel.

2011. okt. 4. 20:36
 6/35 The Situation ***** válasza:
100%
véleményed szerint nekem a 190es magasságommal és a 83kg-al jobbak az esélyeim?? :-D
2011. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Számomra igen, sajnos ez hátrány, ha valaki alacsonyabb nálam. Szeretem ha kicsit magasabb az illető, több fiúval is ezért szakítottam, de én megpróbáltam, de nagyon zavart. Pedig nem vagyok magas.
2011. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Ez nem ettől függ.

Sok hozzád hasonló srácot láttam, csinos barátnővel. Nem ettől függ. Ahogy az egyik válaszoló írta, nagyon sok oka lehet, hogy elküldenek. Nem feltétlenül a külső az oka.

Először fogadd el magad. Miután elfogadtam magam vagy legalább is 80%-ig megbékéltem magammal egyből megugrott azoknak a száma akiknek elkezdtem tetszeni. Pedig nem vagyok egy szépségkirálynő.

egyébként meg mióta számít a külső a lányoknál? Pontosan azóta amióta a férfiaknak is lényeges a külső. =)

Úgyhogy fel a fejjel! Ne legyél emiatt negatív, mert a negatív embereket előbb megérzik és már csak ezért is futni fognak előled.

2011. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
nemértem mért néz le egy csaj egy ojan férfit akinek nincs önbizalma,ránéz a férfira,ó ez nyomo..rék nincs önbizalma ó akor ehez nemszólok.
2011. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

-Buta még véletlenül sem vagyok, sőt túlságosan is pörög az elmém állandóan szinte.


-Mondjuk én nem mondtam, hogy nálam magasabb lányoknál próbálkoztam. :D


-Nekem amúgy is a nálam alacsonyabb lányok tetszenek inkább, olyan kis cukik, legszívesebben magamhoz ölelném őket.


Erről jutott eszembe, hogy talán az a baj, hogy túl érzelmes vagyok, igaz ezt nem tudják sokan, megtartom magamnak, de ha lenne barátnőm ismerve magamat egész nap ölelgetném, puszilgatnám, csókolnám legszívesebben.


Azt hiszem szeretethiányom van.

2011. okt. 4. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!