Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon rossz élmény volt az...

Nagyon rossz élmény volt az első szeretkezésünk. Hogy tudnám elhinni, hogy legközelebb nem tesz olyat, amit nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Tegnap feküdtünk le először. Én még szűz voltam, nagyon fájt, ahogy próbálkoztunk. Kértem, hogy hagyja abba egy kicsit, erre váratlanul erősen benyomta teljesen a farkát, mert szerinte jobb rajta túlesni. Véreztem is, de a legrosszabb az volt, hogy nem erre számítottam, nagyon rossz élmény volt, még mindig úgy érzem, hogy sajog mindenem. Ő szeretne ma is együtt lenni, de nem kívánom. Miért volt ez ilyen rossz? Lesz ez még jobb is, ugye?A szexre fel voltam készülve, de arra nem, hogy azt kérem, hogy hagyjuk abba, ő meg eldönti helyettem, hogy nekem hogy jobb.(nem volt jobb, sem fizikailag, sem lelkileg)
2009. okt. 14. 16:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
97%
Hagyd a fenébe agresszív állat! Ha most ilyet tesz akkor mi lesz később?
2009. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Én a helyedben elküldeném a francba. Gondolod tekintettel lesz rád következő alkalommal? Mert ha ilyen volt elsőre is, képzelem...
2009. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

mond el neki, hogy abszolút nem kívánod és fáj mindened, olyan mintha megerőszakoltak volna! (szó szerint ezt mond, ne szépíts, őszintén!!!!!)

ha nem tetszik neki és pofázik, akkor dobd ki, mert nem lesz jobb.

-ha bocsánatot kér, és tapintatos, nem erőlteti, akkor van esélyetek még jó szexre!

Az nagyon fontos, hogy ha legközelebb szexeltek (miután begyógyultak a sebeid...legalább 3 napot várj vele v. többet, ahogy neked jó)mond el neki, hogy ha azt mondod hogy ne csinálja tovább, akkor vegye ki!!!! Különben nincs semmi értelme a kapcsolatnak. Az erőszak bűntett.

L/27

2009. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom. Ó cicám, úgy sajnálom :S Nekem is fájt az első, de a barátom annyira finoman csinálta, úgy figyelt rám, hogy mégis szépnek látom. Ha nem is hagyod ott, akkor is mondd el ezt neki mindenképpen, és a reakcióját látva tudsz dönteni. Ha ledöbben és bocsánatot kér, akkor esetleg folytathatjátok, de ha továbbra is mondja a magáét akkor küldd el a p*csába.
2009. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

valszeg a pasi sem túl idős...nemigazán vágja még hogyan is kell bánni egy nővel. főleg először. szépen mond el neki, hogy neked baromira fájt az, ahogyan tegnap hirtelen belenyomta, és még mostis fáj. éshogy ezegy elég rossz élmény volt neked elsőre.

mindenképpen mond el neki, mert különben továbbra is ilyen marad h helyetted dönt el dolgokat. ha látja rajtad h tudod mit akarsz, hogy mi a helyzet, van véleményed, akkor alább fog hagyni ezzel a viselkedésével.

2009. okt. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
96%

Elég önfejü 1 pasid lehet.Tanácsot nem tudok adni csak annyit h a sexel ne probálkozz leg 2-3 napig.Mert megvan az esélyed h elrontod magad(nagyon nehezen lessz orgazmusod),még akkor is ha nem fáj.Leg 2-3 napot pihenned kell ha nem többet az első után

18/F

2009. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nincs tapasztalata a pasidnak, illetve tényleg úgy gondolta, hogy jó lesz úgy neked. De, ha egy lány azt kéri vegye ki, akkor köteles kivenni!!! Egyébként beszéljétek meg, és ha kitart az erőszakoskodása mellett, akkor dobd ki.
2009. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, ő 25 és van tapasztalata elvileg:( Tegnap nem történt semmi, csak beszélgettünk, nem vágytam a szexre sem fizikailag, sem érzelmileg. Elmondtam neki, hogy nekem mennyire fájt minden szempontból az egész és kértem, hogy pár napig ne találkozzunk. Megértette és sajnálja ami történt, ő is megbánta.
2009. okt. 15. 18:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pfúú,én sem olyan régóta vagyok túl az elsőn.Amikor először történt a behatolás,azt hittem több száz tűvel szúrkálnak..fájt.

Szóltam,hogy hagyjuk az egészet,és ő rögtön befejezte.


De azt hiszem,hogy jól tetted,amikor megmondtad neki,hogy fájt stb...és az is rendben van,hogy nem akarsz vele talit,szexet sem egy ideig.

Legalább veszi a lapot,és kicsit magába száll.


Amúgy ha figyelmes lesz,és többet lesztek együtt,akkor jó is tud ám lenni a szex!

Puszi!

2009. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
uuu hát azt hiszem neked a leki sérülés nagyobb lett mint a testi.Próbáld helyretenni magban,hogy tudsz e rá ezután szerelmesen nézni.Én mondjuk nem lennék rá képes.
2009. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!