Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak szerelmemnek?...

Mit mondjak szerelmemnek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szüz vagyok még...de barátommal este eljutottunk odáig hogy majdnem..csak aztán mégse persze én szerettem vna csak hát féltem mert nem tudtam h van e nála gumi és nem mertem megkérdezni,pedig eggyüttvagyunk már 7hónapja és nagyon szeretm na de m1 szal megfogalmaznátok nekem h hogy kérdezzem meg légyszives 17L
2011. júl. 31. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő a szerelmed gondolom, akivel mindent meg kellene tudnod beszélni. Simán kérdezz rá, hogy van-e nála gumi.
2011. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
10%
szedj fogamzásgátlót az a tuti
2011. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
18 év alatt nem ajánlott a fogamzásgátló, akár meddőséget is okozhat ritka esetben 18 év felett is! gondold meg
2011. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hónapja vagytok együtt és nem mered tőle ezt megkérdezni?! Bocsi,de ti beszélgettek egyáltalán?! Nyugodtan kérdezd meg tőle,mit kell ezen parázni? Mi lehet a legrosszabb? Ha azt mondja NINCS... Amúgy is, ha akarta a szexet, akkor általában a pasik felkészülnek az aktusra... BESZÉLGESSETEK ERRŐL!
2011. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!